Müşteri Hizmetleri

Kitapcim.biz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kitapcim.biz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Kitapcim.biz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Kitapcim.biz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Kitapcim.biz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kitapcim.biz çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Kitapcim.biz müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kitapcim.biz şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Kitapcim.biz müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Kitapcim.biz Çağrı Merkezi Numarası

Kitap okuma alışkanlığı genelde çocuk yaşlarda edinilmektedir. Boş zamanlarımızı değerlendirmek için yapılması gereken en güzel davranış kitap okumaktır. Roman veya hikaye kitapları insanları farklı alemlere ve farklı diyarlara götürmektedir. Macera, aşk, korku, polisiye gibi kitap türleri içinde hangi türü tercih ederseniz okuyabilirsiniz. Kişilerin ilgi alanları farklı olduğu için hoşlandıkları tür de buna göre değişmektedir. Kitapcim.biz sitesinde her türde kitap bulacaksınızdır. Arama butonundan istediğiniz kitap adını yazabilirsiniz. Fikri olmayanlar da en fazla satanlar, yeni çıkanlar, indirimdekiler bölümlerine bakarak tercih yapabilirler. Romanlardan başka okul kitapları ile de sizlerin yanında olan site, sınava girecek olan bireylerin de yanındadır. LGS, AYT, TYT, KPSS gibi sınavlara hazırlanan gençler de siteden sipariş vererek ihtiyaçları olan kitaplara ulaşabilirler. Kur’an-ı Kerim tecvid kitapları da sitede bulunmaktadır. Sipariş oluşturmak veya aklınıza takılan soruları sormak için çağrı merkezlerini arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kitapcim.biz çağrı merkezi numarası 0850 259 47 87 nolu telefondan varabilirsiniz.

Kitapcim.biz Müşteri Hizmetleri Numarası

Kitapcim.biz sitesinde ihtiyaç duyulan bütün kitaplar mevcuttur. İnternet alışverişi aracılığıyla bulunduğunuz her yerden sipariş vererek seçtiğiniz kitapların kapınıza gelmesini sağlayabilirsiniz. Farklı kitapçıları gezerek ihtiyaç duyduğunuz kitapları alma zahmetine girmeden işinizi basit bir şekilde halledebilirsiniz. Verdiğiniz siparişler aynı gün yola çıkmaktadır. İndirimli fiyatlar, 30 liranın üzerindeki alışverişlerde ücretsiz kargo, kredi kartına 12 taksit veya kapıda ödeme avantajlarından yararlanmak isteyenler siteye üye olarak sipariş verebilirler. Uygulamayı Google Play Store üzerinden indirebilir ve bütün avantajları kontrolünü yapabilirsiniz. Site bir çok büyük firma ile de iş ortaklığı yapmaktadır. N11.com, hepsiburada.com, gittigidiyor.com, amazon, trendyol, çiçek sepeti gibi yerlerde şirketin kitaplarına da rastlayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile görüşme yaparak soru veya sıkıntılarını gidermek isteyen bireyler Hafta içi: 09:30 – 17:30 ve Cumartesi: 09:30 – 13:00  saatleri içinde 0 850 259 47 87 numaralı müşteri temsilcileri ile bağlantı kurabilirler.

Kitapcim.biz müşteri hizmetleri numarası 0850 259 47 87 nolu telefondan varabilirsiniz.

Kitapcim.biz Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kitapcim.biz sitesi ile direkt bağlantı kurmak isteyenler müşteri hizmetleri numarası ile iletişim sağlayabilirler.  Ayrıca sosyal platform hesaplarınız üzerinden takip de edebilirsiniz. Sipariş oluşturma, kargo takibi veya farklı konularda görüşmeler uygulayabilirsiniz. Ayrıca pusulakolejler[email protected] kep adresinden ulaşım sağlamanız da olabilecekdür.

Kitapcim.biz müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 259 47 87 nolu telefondan varabilirsiniz.

Kitapcim.biz Şikayet Hattı

Alınan kitaplarla alakalı şikayetler, yanlış ürün gönderilmesi, kargoda karşılaşılan sıkıntılar hakkında bilgi arayan müşterilerin şikayet oluşturması olabilecekdür. Yapılan şikayetler değerlendirilecek ve giderilecektir.

Kitapcim.biz şikayet hattı 0850 259 47 87 nolu telefondan varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Kitapcim.biz müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Kitapcim.biz şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kitapcim.biz Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 259 47 87

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Kitapcim.biz çağrı merkezi numarasına 0850 259 47 87 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Adres : Cumhuriyet Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Cadde 224 Sitesi A Blok No:41A/A 16140 Nilüfer/BURSA

E-Posta : [email protected]

İletişim No : 0850 259 47 87

Whatsapp Hattı : 0544 259 57 80

Arama Kelimeleri: Kitapcim.biz iletişim bilgileri, Kitapcim.biz telefon no, Kitapcim.biz irtibat tel, Kitapcim.biz canlı destek, Kitapcim.biz müşteri temsilcisi, Kitapcim.biz şikayet hattı, Kitapcim.biz müşteri hizmetleri numarası, Kitapcim.biz çağrı merkezi numarası, Kitapcim.biz iletişim numarası, Kitapcim.biz çağrı merkezi, Kitapcim.biz müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu