Müşteri Hizmetleri

Kısmetse Olur Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kısmetse Olur Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Kısmetse Olur Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Kısmetse Olur Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Kısmetse Olur Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kısmetse Olur, Seda Akgül’ün sunuculuğunu yaptığı 2015 senesinde Kanal D ekranlarında başlayan evlilik programıdır. Programda, gelin ve damat adayları için hazırlanan 2 ayrı evde günde 12 saat geçirmesi istenir. Haftalık olarak bir oylama yapılır ve haftanın birincisi para ödülünü kazanmaktadır.

Kendilerine en benzer, en uyumlu eşi bulmak için programa katılan adaylar içinde her hafta birinci seçilir ve sonuncu programdan elenir. Elenen adayın yerine yeni bir aday gelmektedir. Oylamalar takım içinde, SMS oylaması ve takımlar içinde yapılmaktadır. Oylamada 1.olan bayan ve erkek aday, o hafta programdan elenemiyor ve 10.000 TL’lik ödülü sahip olmakta. Ayrıca yarışmayı kazanan çift için büyük ödül şu biçimdedir; büyük bir organizasyonla düğün, ev, yurtdışında balayı ve takı setleri.

Kısmetse Olur programının ne yazık ki bir çağrı merkezi telefon numarası yer almıyor. Lakin programa aşağıdaki bağlantıda bulunan başvuru formunu doldurarak başvurabilirsiniz. Ayrıca aşağıda verdiğimiz Whatsapp telefon numarası aracılığıyla Kısmetse Olur’a videolu başvurunuzu iletebilirsiniz.

Ayrıca aşağıda bulunan 4 haneli SMS oylama numarası aracılığıyla desteklediğiniz gelin yahut damat adayına oy verebilir, haftanın birinciliği için adaya destekte bulunabilirsiniz.

Kısmetse Olur Whatsapp İletişim Telefon Numarası
0542 830 30 30

Kısmetse Olur SMS Oy Numarası
5100

Kısmetse Olur Başvuru Formu

Arama Kelimeleri: kısmetse olur iletişim bilgileri, kısmetse olur telefon no, kısmetse olur irtibat tel, kısmetse olur canlı destek, kısmetse olur müşteri temsilcisi, kısmetse olur şikayet hattı, kısmetse olur oy numarası, kısmetse olur sms numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu