Başvurular

Kırıkkale Bahşılı Belediye Büro Personeli ve Sekreter Alımı Yapıyor 2022

Kırıkkale Bahşılı Belediye Büro Personeli ve Sekreter Alımı Yapıyor 2022, iş başvuruları bölümünde Kırıkkale Bahşılı Belediye Büro Personeli ve Sekreter Alımı Yapıyor ile ilgili bilgi aktaracağız. Kırıkkale Bahşılı Belediye Büro Personeli ve Sekreter Alımı Yapıyor ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Kırıkkale Bahşılı Belediye Büro Personeli ve Sekreter Alımı Yapıyor

İŞKUR memur, personel ve işçi alım ilanlarına hız kesmeden sürdürmektedirler. Bu ilanlar Kırıkkale ili Bahşılı ilçe belediye başkanlığı da katılmaktadır. Yayımlanan ilanda sekreter alımı açıklamaldu. Alım ile alakalı özel ve genel şartlar ile kadro niteliklerinin gerektirdiği koşullar ilan ile söylenmektedir.

Alımı Yapılacak Nitelikler

Başvuruda bulunacaklar için alımı yapılacak nitelikler 1 adet büro personeli alımı (sekreter), 1 adet temizlik personeli, 1 bilgisayarlı nümerik kontrol (CNC) teknisyeni personeli alımı yapılacağı altı çizildi.

Başvuru İçin Özel ve Genel Şartları

KPSS şartı aranmayan ilan olarak yayınlanmıştır. Devlete karşı işlenmiş bir yargılaması olmaması gerekiyor. En az 18 ve en fazla 50 yaşında olanların başvurusu alınacak. Kamu kurumlarından engeli olmayan ve sağlık durumu çalışmaya uygun olması gerekiyor.

Başvurular nasıl yapılacak?

Adaylar başvurularını aşağıda verilen ilan numarası ile elektronik ortamda 6 Ağustos 2021 tarihi bitimine kadar yapmaları istenmiştir. Başvuru yapacaklar e- devlet üzerinden işlem yapabilecek.

Başvuru yapacak adaylar için İŞKUR iş ilan numaraları 00006172021, 00006172269 ve 00006171478 olmak üzere 3 farklı ilanda yayınlandı.
Bu ilanda ikamet şartı bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu