Müşteri Hizmetleri

Kim Milyoner Olmak İster Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kim Milyoner Olmak İster Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Kim Milyoner Olmak İster Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Kim Milyoner Olmak İster Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Kim Milyoner Olmak İster Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kim Milyoner Olmak İster çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Kim Milyoner Olmak İster başvuru formu ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Atv’de yayımlanan ve sunuculuğunu Murat Yıldırım’ın yaptığı Kim Milyoner Olmak İster, bir yarışma programıdır. Kim Milyoner Olmak İster, haftada 3 gün ekranlarda seyredenlerle birlikte olmaktadır. Bu günler; pazartesi, çarşamba ve cumadır.

2014 senesinde Kenan Işık’ın elim bir kaza geçirmesi neticesinde bir çok ünlü sanatçı Kenan Işık’ın yerine programı sunmuştur. En sonunda sunucu koltuğuna Murat Yıldırım oturmuştur. Kim Milyoner Olmak İster’de yarışmacılara çoktan seçmeli sorular sorulmaktadır. Yarışmadaki tüm soruları doğru yanıtlayan yarışmacılara tam 1 milyon TL ödül verilmektedir. Yarışmada 4 çeşit joker hakkı bulunmaktadır. Bunlar; seyirciye sorma hakkı, telefonla yardım alma hakkı, yarı yarıya ve çift yanıt jokerleri.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu İletişim Numarası

Kim Milyoner Olmak ister yarışmasının bir çağrı merkezi telefon numarası ne yazık ki bulunmamaktadır. Lakin yarışmaya başvuru yapmak için bir başvuru formu bulunmaktadır, bu başvuru formuna aşağıdaki bağlantı aracılığıyla varabilirsiniz. Ayrıca Kim Milyoner Olmak İster’e Whatsapp ile de başvuru uygulayabilirsiniz. Başvuru için 1 dakikalık bir videoda kendinizi tanıtmanız, neden katılmak istediğiniz belirtmeniz gerekmekte. Ardından Whatsapp aracılığıyla göndermelisiniz.

Kim milyoner olmak ister yarışmasında yer almak için yapmanız gereken bir kaç adım mevcuttur. Öncelikle başvuru yapmadan önce gerekli şartları taşıyıp taşımadığınızı kontrol etmelisiniz. Yaş sınırına uygun iseniz başvuru formu whatsapp iletişim numarası üzerinden yarışmaya katılmaya hak kazanabilirsiniz.

Kim milyoner olmak ister yarışması başvuru formunda ilk olarak resminiz, kimlik detaylarınız, yaşadığınız adres bilgileri, size ulaşılabilecek telefon numarası, mesleki durumunuz, sağlık problemlerinizin olup olmadığı varsa bununla alakalı bilgiler, hobileriniz, sevdiğiniz müzik türleri, özel kabiliyetleriniz mevcutsa neler olduğu gibi detaylarınızi vermeniz istenmektedir. Ayrıca kim milyoner olmak ister whatsapp başvuru formunda bundan öncekilerde bununla alakalı mülakata katılıp katılmadığı, hedeflediğiniz parayı ve milyonluk soruda sizin sormak istediğiniz soru gibi bazı detaylara da yer vermeniz istenmektedir.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Mülakat Soruları

Kim milyoner olmak ister adlı yarışmaya katılabilmek için başvuru yaptıktan sonra uygun görülmeniz halinde sizinle iletişime geçilerek mülakat yeriniz ve tarihiniz ile alakalı randevu verilmektedir. Mülakat bir kaç etaptan oluşmakta olup hepsinde başarılı olursanız son olarak jürinin kararı ile nihai sonuca ulaşılmaktadır.

Kim milyoner olmak ister başvuru numaranızı tercih ederek mülakata çağrılıp çağrılmadığınızı veya yarışmaya katılmaya hak kazanıp kazanmadığınızı öğrenebilirsiniz. Süreç ile alakalı net bir bilgi bulunmamaktadır. Bazen uzun bir zaman sürerken arada bir kısa bir sürede sonuçlanabilmektedir.

Kim Milyoner Olmak İster Whatsapp İletişim Telefon Numarası
0553 043 43 43

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu

Arama Kelimeleri: kim milyoner olmak ister iletişim bilgileri, kim milyoner olmak ister  telefon no, kim milyoner olmak ister irtibat tel, kim milyoner olmak ister canlı destek, kim milyoner olmak ister müşteri temsilcisi, kim milyoner olmak ister şikayet hattı, kim milyoner olmak ister whatsapp iletişim numarası, kim milyoner olmak ister başvuru hattı iletişim numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu