Başvurular

Kim Market Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Kim Market Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Kim Market Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Kim Market Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Kim Market Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Kim Market Saat Kaçta Açılıyor, Kapanıyor?

Kim Market, Türkiye’deki ilk mağazasını 1986 senesinde açmıştır. İlk şubesini İstanbul ilimizde Şirinevler’de açan Kim Marketler zinciri o günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmüş ve şimdilerde ülkemizin birden çok şehrinde yeni şubeler açmıştır. Şu anda bünyesinde 3000 nin üzerinde insana istihdam sağlamaktadır. Müşteri tatminiyeti esaslı bir perakende zinciri olan Kim Market, bu hizmet anlayışı ışığında şimdilerde ülkemizin en büyük perakende zincirlerinden bir tanesi olmayı başarmıştır. Kim Market; İstanbul, İzmir, Edirne, İzmit, Tekirdağ gibi illerimizde şubelere sahiptir. Peki Kim Market şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Kim Market çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında bulunmaktadır.

Kim Market Açılış, Kapanış Saatleri 2021

Ülkemiz genelinde hizmet vermekte olan KİM Market şubeleri sabah saat 08:00’da açılmakta ve akşam saat 22:00’de kapanmaktadır. Kim Market haftanın 7 günü ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar) hizmet vermektedir. Kim Market çalışma saatleri ile ilgili sık sorulan sorular ve yanıtları ise aşağıda bulunmaktadır.

Kim Market Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Kim market şubeleri sabahları saat 08:00’dan bu yana hizmet vermeye başlamaktadır.

Kim Market Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Kim market şubeleri akşamları saat 22:00’e kadar açıktır.

Kim Market Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Kim market şubeleri yalnızca hafta içi değil bunun yanı sıra Cumartesi ve Pazar yani hafta sonu da hizmet vermektedir.

Kim Market Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Kim market şubeleri Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda bayramın ilk günü kapalı, diğer günlerinde ise açıktır. Ayrıca arefe günü, 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde ise açıktır.

Bu makalemizde Kim Market çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler sunduk. Konu ile ilgili daha kapsamlı bir şekilde bilgi almak için kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “444 1 546” üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu