Bilgi Arşivi

Kiler Market İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Kiler Market İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Kiler Market İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Kiler Market İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Kiler Market İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Kiler Market’te çalışmak isteyenlere müjde! Kiler Market iş ilanları, iş başvurusu, Kiler Market işçi alımı haberleri makalemizde.

Kiler Market, Kiler Holding’e bağlı olarak Ankara beldesinde kurulmuştur. Oldukça kaliteli hizmetleriyle ve üyelerine sağladığı düşük fiyatlı ürünlerle ilgi çekmeyi başaran Kiler market, gıda sektöründe tanınmasının sonrasında daha da büyümeye ve yeni şubeler açmaya başlamıştır. Kiler market şubelerinin fazlalaşması bu sektörde çalışmak isteyen fakat iş bulamayan bireylerin da yeni fırsatlar bulmasına katkıda bulunmuştur. Zaman ilerledikçe, Sabancı Holding’e bağlı olan CarrefourSA market, Kiler’in %85 gibi yüksek bir miktarda hissesini satın almıştır. Bunun yanında de gıda sektörünün en bilinen ve en bi hayli beğeni alan isimlerinden bir tanesi haline gelmeyi başarmıştır. Kiler market, 33 ilde bulunmaktadır. Aynı zamanda da 200’den daha fazla şubeye sahiptir.

Kiler Market İş İlanları

Kiler market iş ilanlarını market üzerinden cv doldurarak veya internet üzerinden başvuru yaparak gerçekleştirmeniz olabilecek olacaktır. Kiler market şube yönünden çok yoğun olduğu için, farklı departmanlarda eleman alımını da çok fazla yapmaya sürdürmektedir. Bu nedenle güncel personel ilanlarını devamlı bir biçimde takip etmeniz ve en kısa zaman zarfında başvuru yapmanız çok mühimdir.

Kiler marketin çalışma günleri ise; haftada 6 gün olarak belirlenmiştir. Kendi tespit ettiğiniz 1 günde ise; izin kullanmanız olabilecekdür. Aynı zamanda çalışma saatlerinizi yetkililerle kendiniz belirlemeniz ve dilerseniz part time bir biçimde çalışma yaşamınızı sürdürmeniz de olabilecek olacaktır.

Kiler Market Nasıl Başvuru Yapılır?

Bazı kiler market şubeleri, eleman alımlarını yüz yüze gerçekleştirse de bazı marketler bu alımları internet üzerinden yapmaya sürdürmektedir. Bu nedenle kendinizi anlatan bir cv belgenizi başvuru yaparken yetkililere göndermeniz başvurunuzun gerçekleşmesi için yeterli olacaktır. Bu başvuruları kariyer.net sitesinde görüntülemeniz ve özgeçmişinizi göndermeniz de olabilecekdür.

Kiler Market İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Kiler market şubeleri gün geçtikçe çoğalmaya başladıkça eleman alımları ve pozisyon açıkları da fazlalaşmaya başlamıştır. Kiler market adı altında çalışmak için başvuru yapabileceğiniz pozisyonlar ise şu biçimde sıralanmaktadır;

  • Operasyon
  • Pazarlama
  • Yiyecek ve İçecek
  • Hizmet
  • Satış departmanlarından kendinize en uygun gördüğünüz pozisyona başvuru yapabilmeniz olabilecek olacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu