Bilgi Arşivi

Kiğılı İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Kiğılı İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Kiğılı İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Kiğılı İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Kiğılı İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Kiğılı ’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Kiğılı bünyesine dahil olup Kiğılı’ya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Kiğılı işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Kiğılı adı altındaki açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Geçmişi 1938 yılına kadar dayanan Kiğılı, ilk kez erkekler için kumaş satmaya başladı. Abdullah Kiğılı aracılığıyla 1965 senesinde pantolon ve gömlek üretimine başlayan Kiğılı hızla gelişerek ilk mağazasını yalnızca 4 yıl sonra 1969 senesinde İstanbul Beyoğlu’nda açtı.

şu anda ise ülkemizin 67 ilinde 225 mağaza sayısına ulaşan Kiğılı, Dünya genelinde ise 51 ülkede 46 mağaza ile hizmet vermekte. Yılda 6.5 milyon parça giysi üretme kapasitesi ile ülkemizin en büyük tekstil firmaların birisi olan Kiğılı erkek giyimi deninde akla gelen ilk isimlerden biri olma yolunda ilerlemeye sürdürmekte.

2021 yılı itibari ile toplam 2.200 çalışanı bulunan Kiğılı, Dünya tekstil sektöründeki yarışıni sürdürebilmek amacı ile sürekli olarak olarak işçi alımı yapmakta.

Kiğılı İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuKiğılı İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Kiğılı İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kiğılı iş ilanları kariyer portalları üzerinden yayımlamaktadır. Firma ihtiyaçları ışığında personel alımlarını da yine bu sitelerden gerçekleştiren Kiğılı adı altında çalışma fırsatı yakalamak bi hayli kolay. Kariyer.net ve secretcv.com gibi ülkemizin bilinir kariyer portalları aracılığı ile Kiğılı’da kariyer fırsatı yakalayabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken secretcv.com ve kariyer.net adreslerine girerek bir üyelik oluşturmak. Sitelerin sağ üst kısımlarında bulunan Üye ol yahut Üye Girişi yazılarına tıklayarak basit bir şekilde hesap oluşturmanız olabilecek.

Hesabınız ile siteye giriş yaptıktan sonra güncel tecrübelerinizi de içeren bir CV’yi sisteme yüklemelisiniz. CV yüklendikten sonra Kiğılı’nın paylaşımı yaptığı tüm iş ilanlarına başvuru yapmanız olabilecek.

Aşağıdaki linklerden sitelere gitmeden de iş ilanlarını gözlemleyebilirsiniz.

Kiğılı İş İlanları

Dünya çapında bir marka olmak için İnsan kaynakları hizmetlerini de bu düzeyye çıkarmayı amacında olan Kiğılı, en önemli varlığının ‘insan’ olduğunun bilincinde bir marka. Markanın yalnızca anlık değil gelecek ihtiyaçları da düşünülerek yapılan personel alımları ile Kiğılı, mevcut pozisyonlar için her zaman en doğru insanı aramakta.

Kariyer.net İş İlanları

NoPozisyonlarLokasyon
1Kiğılı Satış Danışmanı-BursaBursa
2E-Ticaret Yurtdışı Operasyon UzmanıKocaeli
3Kiğılı Satış Danışmanı-Anadolu Yakasıİstanbul(Asya)
4Balıkesir Bandırma Liman Mağaza MüdürüBalıkesir
5Bütçe Planlama UzmanıKocaeli
6Görsel Tasarım Jr GrafikeriKocaeli
7Vitrin ve Görsel Dizayn Sorumlusu İstanbulİstanbul (Tümü)
8Bodrum Mağaza MüdürüMuğla
9Jr GrafikerKocaeli
10Eskişehir Espark Mağaza MüdürüEskişehir
11Lojistik MühendisiKocaeli
12Kiğılı Satış Danışmanı-Avrupa Yakasıİstanbul(Avr.)

Secretcv.com İş İlanları
NoPozisyonlarLokasyon
1Konya Satış DanışmanıKonya
2Kiğılı Denizli Mağaza Müdür YardımcısıDenizli
3Ev Tekstili Ürün Planlama Yöneticisiİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa
4Eskişehir Espark Satış DanışmanıEskişehir
5Anadolu Yakası Satış Danışmanıİstanbul Anadolu
6Bursa Satış DanışmanıBursa
7İzmir Satış Danışmanıİzmir
Kiğılı iş başvuru formu için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu