Başvurular

KGM Karayolları 5670 TL Maaşla 4 Kamu işçi personel alımı 2022

KGM Karayolları 5670 TL Maaşla 4 Kamu işçi işçi alımı 2022, iş başvuruları bölümünde KGM Karayolları 5670 TL Maaşla 4 Kamu işçi işçi alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. KGM Karayolları 5670 TL Maaşla 4 Kamu işçi işçi alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

KGM Karayolları 5670 TL Maaşla 4 Kamu işçi işçi alımı

Karayolları Genel Müdürlüğü 5670 TL maaşla kamu işçi işçi alımı yapıyor. 20 Aralık 2021 tarihinde İŞKUR ilanları üzerinden adayların ulaşımine açıldı. Başvurusu 24 Aralık 2021 tarihi bitimine kadar Türkiye İş Kurumuna aşağıda verilen ilan numaraları ile yapılacaktır.

TCK 1.Bölge Müdürlüğü

Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü İstanbul ile Kocaeli İli ve İlçelerinde faaliyet gösteren işyerlerinde çalışma adresi olarak bilgisi verildi.

Çanakkale, Edirne, İstanbul, Kırklareli, Kocaeli, Sakarya ve Tekirdağ şehirlerinden başvuru kabul edilecek. Çalışma adresi olarak İstanbul açıklanmıştır.

Kamusal haklardan mahrum bulunmamak, (TCK 53/a Maddesi) Askerliğini tamamlamış, muaf yahut tecilli olmak (erkek adaylar için), KPSS sınavına girmiş olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık yahut malullük aylığı almaması isteniyor.

Adayların vardiyalı çalışmaya engel durumunun olmaması gerekmektedir. Adayların görevini devamlı yapmasına engel sağlık problemi bulunmaması gerekmektedir. (Sınavda başarılı olup atananlar Düz işçi unvanlı işçi pozisyonunda çalıştırılacaktır.) Adayların, başvurunun son günü saygınlığıyla ihtiyaç duyulan unvana uygun olarak talep edilen eğitim durumu ve özel şartlara haiz olması gerekmektedir. Sınav gün, saat ve yeri ile sınava katılmaya hak kazanan adaylar, kurumumuz internet sitesinin (www.kgm.gov.tr) açıklamalar bölümünde ilan edilecektir. Bu açıklama tebliğ mahiyetinde olup, alakalılerin adresine posta yolu ile bunun bunun yanında tebligat yapılmayacaktır.

Sözlü sınav için nihai listede bulunan adayların; hangi belgeleri teslim edeceği, belge teslim yeri, tarihleri ve diğer bilgilendirme işlemleri Genel Müdürlüğümüz internet sitesinin (www.kgm.gov.tr) açıklamalar bölümünde ardından ilan edilecek olup, bunun bunun yanında adaylara yazılı tebligat yapılmayacaktır. Yapılan sözlü sınav neticesinde asıl ve yedek olarak başarılı olan adaylar; Genel Müdürlüğümüz internet sitesinin (www.kgm.gov.tr) açıklamalar bölümünde ilan edilecek olup, adaylara bunun bunun yanında yazılı tebligat yapılmayacaktır.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin yasal işlem yapma, Bu bireyler ile ilgili Türk Ceza Kanununun alakalı hükümleri uygulanmak üzere, Cumhuriyet Başsavcılığına suç açıklamasunda bulunma hakkımız saklıdır. Ataması yapılan işçi 5 yıl boyunca başka bir ildeki işyerlerine nakil (tayin) talebinde bulunamayacaktır. İşe alınanlar 189,00 TL çıplak yevmiye ile işe başlatılacaktır, İşe alınacak İşçilerin deneme süresi 60 gün olup; deneme süresi içinde başarısız olanların iş akdi fesih edilecektir. Sınavda başarılı olan adayların yukarıdaki şartları taşımadıkları sonradan ortaya çıkması durumunda sınavları geçersiz sayılacaktır.

Düz İşçi alımı (aşçı) 2 kişi için: Adaylar aşçılıkla alakalı her hangi bir bölüm mezunu olmaları veya alakalı bölüm mezunu olmayanların ‘Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Aşçılık yahut Fırın Ustası Sertifikalarından bir tanesine sahip olmaları gerekmektedir. 00006466516 iş ilan numarası ile 24 Aralık 2021 tarihine kadar başvuru yapılması gerekiyor.

Beden işçi alımı 2 kişi için; önlisans mezunu olması ve 18-35 yaş içinde olması istenmiştir. Başvurusu 00006466528 iş ilan numarası ile yapılacak.
Bu ilan TMY yahut eski hükümlü olarak sunulmuştur.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu