Bilgi Arşivi

KFC İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

KFC İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde KFC İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. KFC İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

KFC İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

KFC’de çalışmak isteyenlere müjde! KFC iş başvurusu, iş ilanları ve işçi alımı haberleri makalemizde.

Amerika Birleşik Devletleri’nin Kentucky eyaletinde 1952 senesinde Albay Harlan Sanders aracılığıyla kurulan KFC, Dünya’nın en büyük ikinci restoran zinciridir. Tavuk kızartması ve tavuk burger gibi tavuk ürünleri satan KFC, olduğu bölgedeki yöresel tavuk ürünlerini de satmaktadır.

Dünya’da 130 ülkede tam 21.000 restoranı bulunan KFC kedi alanında ise en büyük markadır. Günümüze kadar birden fazla defa yeniden markalaşan KFC 2007 yılı itibari ile hepimizin bildiği KFC kısaltmasını kullanmaya başlamıştır.

KFC İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuKFC İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

KFC İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bayilikler üzerinden işleyen KFC’nin iş modeline göre KFC adını taşıyan her restoran ihtiyaçları ışığında işçi alımı yapmaktadır. Kurumsal kimliği olan KFC Türkiye’nin ise personel alımları kariyer.net adresi üzerinden gerçekleşmektedir.

Kariyer.net adresi üzerinden KFC’nin tüm iş ilanlarını görebilir ve size uygun olanlarına iş başvurusu uygulayabilirsiniz. Bunun için bir adet kariyer.net kullanıcı hesabı yeterli olacaktır. Siteye giriş sağladıktan sonra arama kutusuna KFC yazarak KFC Türkiye’nin kurumsal iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz.

Alternatif olarak ülkemiz genelindeki tüm KFC restoranlarında ihtiyaç halinde işçi alımı restoran özelinde gerçekleşmektedir. Bu bağlamda restoranları gezerek de çeşitli iş fırsatları yakalamanız olabilecek.

Kariyer.net adresine giderek vakit kaybetmeden güncel iş ilanlarını görmek için aşağıdaki linklere bakmanız yeterli olacaktır.

KFC İş İlanları

Bilhassa ülkemizdeki gençlerin rağbet gösterdiği KFC kısa zamanlı iş fırsatlarının bunun yanında KFC Türkiye’nin kurumsal kimliği altında uzun vadeli iş olanakları da barındırmaktadır. Bu iş ilanlarını sürekli olarak olarak güncelleyen KFC’nin iş fırsatlarını kaçırmamak için aralıklı olarak sitemizi yahut kariyer.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Kfc Vardiya Müdürü – Kırklareli-Lüleburgaz Kırklareli
2 Kıdemli Satın Alma Uzmanı İstanbul(Asya)
3 Kfc Vardiya Müdürü – Türkiye İstanbul (Tümü) +74 il daha
4 Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya)
5 İnsan Kaynakları İş Ortağı Uzmanı (Saha) İzmir
6 Pricing and Revenue Manager İstanbul(Asya)
7 Kfc Vardiya Müdürü – Kırıkkale Kırıkkale
8 Kfc Takım Arkadaşları – Türkiye İstanbul (Tümü) +74 il daha
9 Eğitim Teknolojileri Yöneticisi İstanbul(Asya)
10 Senior Digital Marketing Specialist İstanbul(Asya)
11 İşe Alım Uzmanı İstanbul(Avr.) +2 il daha
KFC iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu