Bilgi Arşivi

Keşan Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Keşan Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Keşan Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Keşan Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Keşan Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Keşan Devlet Hastanesi iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

Keşan’da bulunan sağlık meslek lisesi binasında 50 yataklı olarak 1917 senesinde hizmete giren hastane, 1984 senesinde ise şu anda faaliyet gösterdiği alana taşınmıştır.

Aynı yıl yatak sayısı da arttırılarak 100’e çıkartılmış ve eski hastane binası okul olarak kullanılmaya başlanmıştır. 2004 senesinde iki bloktan bir araya gelen hastane 175 yatak kapasitesi ile faaliyete girmiştir.

Zaman içinde bölgedeki taleplere yetersiz kalmaya başlayan kurum, 2013 senesinde İpsala Devlet Hastanesi ile birleştirilerek toplam yatak kapasitesini 200’e çıkartmış, A blok, B blok ve İpsala ünitesi olarak hizmet sunmaya başlamıştır.

Keşan Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş BaşvurusuKeşan Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Keşan Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Keşan Devlet hastanesi ihtiyaç duyduğu personel gereksinimini kadrolu yahut anlaşmali olarak yaptığı işçi alımı ile yahut taşeron firmalar üzerinden gerçekleştirebilmektedir.

Memur yahut benzeri personeller için anlaşmali ve kadrolu tüm alımlar KPSS puanı istemekte olup aranan puan türleri yayımlanan ilanlarda söylenmektedir.

İlan.gov.tr, resmi gazete yahut İŞKUR kaynaklarını takip ederek yapılacak olan tüm ilanlardan haberdar olabilir yahut şehrinizde bulunan İŞKUR binasına giderek kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Kayıt yaptırmak iş olanaklarından en bi hayli hızlı biçimde haberdar olmanıza yardımcı olmaktadır.

Bir diğer yöntem ise hastanenin resmi internet sitesinde bulunan iletişim sayfasındaki telefon numaralarını tercih ederek hastane ile iletişime geçmek ve işçi alımı ile ilgili bilgi talep etmektir.

Keşan Devlet Hastanesi İş İlanları

Hastane taşeron firmalar aracılığı ile de çeşitli hizmetler almaktadır. Hizmet alım ihaleleri yine ilan.gov.tr adresinde yayımlanmakta olup, bu ilanları yakalıktan sonra şehrinizde bulunan taşeron hizmet sağlayıcı firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu