Bilgi Arşivi

Kent Gıda İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Kent Gıda İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Kent Gıda İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Kent Gıda İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Kent Gıda İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Kent Gıda’da çalışmak isteyenlere müjde! Kent Gıda iş ilanları, iş başvurusu, Kent Gıda işçi alımı haberleri makalemizde.

2010 senesinde Kraft Foods bünyesine giren Kent Gıda 2012’ye gelindiğinde ise Kraft Foods temel gıda ürünleri üzerine işinden çıkarak, “Mondelez International” olmuştur.

Kent Gıda İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuKent Gıda İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Kent Gıda Güncel İş İlanları

Kent Gıda güncel iş ilanları için bir imkânınız, resmi sitesine girmeniz sonrasında “bize katılın” butonuna tıklamaktır. Açılan sayfa İngilizce olup, göreceğiniz turuncu “search jobs and apply” butonuna tıklayıp, gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Ayrıca kariyer.net üzerinde de birden fazla ilan mevcut olup, incelemek isteyen adayların ayrıntıları uzun süre görebilmesi için üye olması gerekir.

Kent Gıda, adı altında mevcut olan her çalışanın sosyal hakkına saygılır. Bu çerçevede yemek ve yol gibi sosyal haklar, tatmin edici biçimde verilir. Firma çalışma saatleri yönünden ise uygun saatler sunar.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 My Pay Advisor, Turkey – (Payroll Specialist) Kocaeli
2 Süreç/ Proses Mühendisi (Geçici,11 Aylık) Kocaeli
3 Satış Şefi-Sakarya Sakarya
4 Customer Collaboration Specialist İstanbul(Asya)
5 Finance Assistant Temporary Kocaeli
6 Consumer Insights Senior Analyst -Gum&Candy İstanbul (Tümü)
7 Zincir Mağazalar Satış Şefi-Istanbul İstanbul (Tümü)
8 Satış Şefi-Ankara Ankara
9 Payroll Specialist Kocaeli
10 Satış Şefi-Antalya Antalya
11 İthalat Uzmanı Gümrük Kocaeli
12 Key Accounts Manager İstanbul (Tümü)
13 Satış Şefi-İstanbul İstanbul(Avr.)

Kent Gıda İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kent Gıda iş başvurusu resmi sitesi için yukarıda anlattığımız yol kullanılmalıdır. Eğer kariyer.net üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, üyelik hesabınız olmadan yapamayacağınızı bilmeniz gerekir.

Bu nedenle adaylar, ilk kez kariyer.net içinde hesap oluşturmalıdır. Ardından da daha iyi sonuç almak ve geri dönüşleri arttırmak için özgeçmiş doldurulmalıdır. Ne kadar ayrıntılı bilgi verirseniz, alım yapacağınız dönüşler de fazla olacaktır. Lakin yazdığınız her bilgi doğru olmalıdır.

Ardından firma aracılığıyla açılan her pozisyonu sıra sıra incelemeniz, sonrasında da başvuru yapmanız gerekmektedir. Her işlemi tamamlamanız sonrasında, Kent Gıda İnsan Kaynakları Departmanı sizi pozisyona uygun bulursa, iletişime geçecektir.

Kent Gıda İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Kariyer.net üzerinde Kent Gıda için yapılabilecek birden fazla başvuru mevcuttur. Bu pozisyonlar şu biçimdedir;

  1. Satış Temsilcisi
  2. General Manager Assistant – Temporary
  3. Satış Temsilcisi
  4. Satış Şefi
  5. Stargate Sales Management Trainee Program 2021
  6. Rut Şefi 

Başvuru yapmadan önce ilk kez her ilanın, farklı şehirler için olduğunu bilmeniz gerekir. Dolayısıyla o şehirde kalmıyorsanız, tercih edilmeniz zordur. Bunun yanında oraya taşınmayı kafanızı yoruyorsanız, bunu yaptığınız başvuru esnasında önyazı olarak gönderirseniz, değerlendirmeye alınma olasılığınız yükselecektir.

Ayrıca başvurunuzu göndermeden önce istenen her niteliği sağladığınızdan da emin olmanız gerekir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu