Başvurular

Kemah Öğretmenevi ve ASO En Az İlkokul Mezunu Kamu Personel Alımı 2022

Kemah Öğretmenevi ve ASO En Az İlkokul Mezunu Kamu Personel Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Kemah Öğretmenevi ve ASO En Az İlkokul Mezunu Kamu Personel Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Kemah Öğretmenevi ve ASO En Az İlkokul Mezunu Kamu Personel Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Kemah Öğretmenevi ve ASO En Az İlkokul Mezunu Kamu Personel Alımı

Kemah Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü minimum ilkokul mezunu kamu personeli alımı yapıyor. Kat hizmetleri elemanı alımı 2 kişi olarak yapılıyor. Başvurusu İş Kurumu 00006424715 numarası ile elektronik ortamda yapılacak.

Temizlik personeli alımı minimum ilkokul mezunları içinden ve KPSS şartsız olarak yapılacak. 29 Kasım 2021 tarihi bitimine kadar İŞKUR ilanları üzerinden başvuru kabul edecek. Alım noter kurası 30 Kasım 2021 tarihinde yapılacak.

retmenevi-personel-alimi.jpg

İlan Açıklamaları

1) İlan şartlarını taşıyan adaylar; ilanın yayına girdiği tarihten bu yana 5 gün içinde esube.iskur.gov.tr internet adresinden “İş Arayan” linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir. Son başvuru tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılır.

2) Başvuru başlangıç tarihleri aynı olan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun ilanlarından yalnızca birine başvuru kabul edilir.

3) İlana başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi (öncelikli liste yahut genel liste) başvuru esnasında işaretleyerek seçer. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği istekleri kabul edilmez.

4) Başvuru yapan iş arayanların öncelikliler de dahil olmak üzere tamamı kura çekimi için ilan sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilir. Kamu kurum ve kuruluşu aracılığıyla tertip edilen noter kurası ile genel listeden ve öncelikli listeden açık iş rakamının dörder katı kadar aday sınav yapılmak üzere belirlenir.

5) İşe alınacak işçilerin yalnızca noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi ilanlarda, öncelikliler de dahil olmak üzere tüm başvuru sahipleri içinden açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenebilir.

Alım Erzincan şehrine yapılıyor. Başvuru yapacaklarda ikamet şartı aranmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu