Müşteri Hizmetleri

Kelime Oyunu Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kelime Oyunu Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Kelime Oyunu Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Kelime Oyunu Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Kelime Oyunu Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kelime Oyunu, ilk olarak Kanal 1 ekranlarında seyircileriyle buluşan yarışma programıdır. Kanal 1’in isim ve sahip değişikliğinin ardından kanalın ismi Bloomberg TV olmuştur. Ardından program yayından tamamen kaldırılmıştır. FOX TV’de tekrar yayınlanmaya başlayan Kelime Oyunu, kısa bir zaman sonra tekrardan kaldırıldı. Programın sunuculuğunu Ali İhsan VAROL yapmaktadır.

Kelime Oyunu, 2017 senesinin Mayıs ayından ibu yana teve2 ekranlarında sevenleriyle buluşmaktadır. Programda yarışmacılara belirli bir zaman verilir, her etapta kelimede bulunan harf sayısı artar ve sözcükler zorlaşmaya başlar. Program sunucusu kelimeyi tanımlayan ufak bir açıklama yapar ve yarışmacının bu kelimeyi bilmesini ister. Program hafta içi her gün saat 18.30’da teve2 ekranlarında sizlerle.

Kelime Oyunu programının bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası ne yazık ki bulunmamaktadır.

Lakin aşağıda belirtmiş olduğumuz bağlantı aracılığıyla Kelime Oyunu programına başvuruda bulunabilir, katılım sağlayabilirsiniz.

Kelime Oyunu Başvuru Formu

Arama Kelimeleri: kelime oyunu iletişim bilgileri, kelime oyunu telefon no, kelime oyunu irtibat tel, kelime oyunu canlı destek, kelime oyunu müşteri temsilcisi, kelime oyunu şikayet hattı

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu