Müşteri Hizmetleri

Kelebek Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kelebek Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Kelebek Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Kelebek Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Kelebek Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kelebek Mobilya çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Kelebek Mobilya müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Kelebek Mobilya, 1935 senesinde İstanbul’da kurulmuş mobilya markasıdır. Ülkemizin en köklü, ilk panel mobilya ve mutfak mobilyası üreten mobilya markasıdır. Her geçen gün en yeni teknolojilerle ve en güncel modaya uygun mobilya üretimlerine devam etmektedir. Ülkemizin öncü ve gözde mobilya markalarından biri olma özelliğini taşır.

Kelebek Mobilya şu alanlarda faaliyet göstermektedir; mobilya, mutfak, banyo, oturma grupları ve özel ahşap donanımları. Dünya genelinde 15’ten fazla ülkeye mobilya ihracı yapmaktadır. Alman ve İtalyan teknolojileriyle birlikte yaptığı üretimlerle kullanıcılarını her zaman kullanım kolaylığı ve güncellik yönünden geliştirmektedir.

Kelebek Mobilya Çağrı Merkezi Numarası

Doğtaş Kelebek Mobilya Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak sizlerin vermiş olduğu bilgiler kişisel bilgilerin muhafaza edilmesi kanunu kapsamı içinde işlenmekte olup kişisel bilgilerin muhafaza edilmesi kanunu maddelerinden 5.1 , 5.2 , 6.2 , 6.3 maddelerine uygun olarak hareket edilmektedir. Sizlere en iyi hizmeti kaliteli ve bunun bunun yanında alternatifli olarak sunmak için kişisel detaylarınız korunmakta ve sizlere hizmet sunabilmek adına ulaşım sağlanabilmektedir. Bu nedenle detaylarınız amaçlar ve uygun hizmeti alma yönünden kanun kapsamı içinde paylaşılabilmektedir.

Kelebek Mobilya’nın 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla satın almış olduğunuz ürünler ile ilgili destek ve bilgi alabilir, iade ve değişim koşullarını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan bağlantı aracılığıyla size en yakın Kelebek Mobilya satış noktasını öğrenebilir ve iletişim numarasını öğrenebilirsiniz. Kelebek mobilyaya ait olan müşteri hizmetleri numarasını dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına müşteri temsilcileri ile görüşeceğiniz noktalar en kısa bir sürede çözümlenecektir.

Kelebek Mobilya Müşteri Hizmetleri Numarası

Kelebek Mobilya her geçen gün servis ağını arttırmakta ve sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Ürün çeşitliliği ve kaliteli üretim ile sizlerin beğenisini toplayan firma büyümesine ve gelişmesine devam etmektedir.Teknolojik gelişmeleri takip ederek ve gün geçtikçe kendini yenileyerek sizlere hizmet veren Kelebek Mobilya ile alakalı merak ettiklerinizi dilediğiniz zaman iletişim kanalları üzerinden öğrenebilirsiniz.

Kelebek Mobilya özellikle mutfak alanında bi hayli mühim bir konumdadır. Modern mutfak ve klasik mutfak seçenekleri ile masa ve sandalye ürünlerini sizlere en iyi biçimde sunan kelebek mutfak çağrı merkezi numarası üzerinden erişip bilgi alabileceğinizi unutmayınız.

E-bültene kayıt olarak güncel kampanya ve indirimli fiyatlar ile ilgiliki bilgilerden haberdar olabilirsiniz. Kelebek mutfak web sitesi üzerinden ürün çeşitliliğini ve modellerini görebilir vereceğiniz siparişlerinizi seçebilirsiniz.

Kelebek Mobilya Şikayet Hattı

Kelebek mobilya ülke genelinde bi hayli fazla tercih edilen bir mobilya şifrketi olduğu için haliyle üyelerine hizmet sunabileceği, yaşanan poblemleri en kısa bir sürede çözebileceği, teknik destek ve ürün yelpazesi ile alakalı bilgi aktarabileceği aktif olarak kullanılan kelebek mobilya çağrı merkezi iletişim numarası bulunmaktadır. Kelebek mobilyaya ait çağrı merkezi 0850 800 18 05 olup alakalı numara üzerinden istediğiniz zaman müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz.

Kelebek mobilya sizlere en iyi hizmeti sunmak maksadıyla üyelerine önem vermekte ve yaşanabilecek olası sorunlara önceden önlem almaktadır. Sizlerin yaşadığı veya yaşayabileceği sorunlara hazırlıklı olarak tedbir almak maksadıyla hareket eden ve geniş servis ağını benimseyen firma her zaman üyelerinin yüzünü gülümsetmektedir.

Kelebek Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0850 800 18 05

444 18 05

Kelebek Mobilya Size En Yakın Şube

Arama Kelimeleri: kelebek mobilya iletişim bilgileri, kelebek mobilya telefon no, kelebek mobilya irtibat tel, kelebek mobilya canlı destek, kelebek mobilya müşteri temsilcisi, kelebek mobilya şikayet hattı, kelebek mobilya çağrı merkezi, kelebek mobilya müşteri hizmetleri iletişim numarası, kelebek mobilya müşteri hizmetleri, kelebek mutfak müşteri hizmetleri numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu