Başvurular

Katip Çelebi Üniversitesi yüksek maaşla 6 kamu personeli alımı 2022

Katip Çelebi Üniversitesi yüksek maaşla 6 kamu personeli alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Katip Çelebi Üniversitesi yüksek maaşla 6 kamu personeli alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Katip Çelebi Üniversitesi yüksek maaşla 6 kamu personeli alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Katip Çelebi Üniversitesi yüksek maaşla 6 kamu personeli alımı

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi aracılığıyla yapılan resmi iş ilanı ile bünyesine 6 kişi yüksek maaşlı anlaşmali bilişim personeli alımı yapıyor. Alınacak kamu personelleri tam zamanlı çalıştırılacak rektörlükte yapılacak yazılı sınavla işbaşı yaptırılacak.

Hangi branşlarda personel alınacak maaşı ne kadar olacak?

Alınacak 6 anlaşmali personel 1 kişi kıdemli yazılımcı aylık brüt anlaşma ücreti katsayı tavanı 2,4 katına kadar, 2 kişi profesyonel yazılımcı 2,0 katına kadar, 2 kişi Yazılım Geliştirici 1,5 katına kadar, 1 kişi profesyonel sistem yöneticisi 3,0 katına kadar maaş verilecek.

Başvuru Şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde sayılan genel şartları taşıması, Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması,

Belirtilenler dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen- edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması,

Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi hususunda yahut büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi hususunda ücret tavanı 2 katını geçemeyecekler için minimum 3 yıllık, diğerleri için minimum 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunması Mesleki tecrübenin belirlenmesinde; bilişim personeli olarak 657 sayılı Kanuna tabi kadrolu yahut aynı Kanunun 4 üncü maddesinin (B) bendi veya 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye tabi anlaşmali statüdeki hizmetler ile özel kesimde sosyal güvenlik kurumlarına prim ödenmek suretiyle işçi statüsünde bilişim personeli olarak geçtiği belgelenen hizmet süreleri dikkate alınacak,

Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği ile ilgili bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden minimum ikisini bildiğini belgelemesi, belge olarak öğrenilen programlama dillerinin altı çizildiği onaylı lisans yahut lisansüstü transkript belgesi yahut mezun olunan bölümden alınan eğitimi yapılan programlama dillerini söyleyen onaylı yazı, çalışılan yerden alınan ve kullanılan programlama dillerini gösteren onaylı yazı yahut eğitim kurumlarından alınan kurs katılım sertifikaları gibi belgeler kabul edilecek,

Görevini yapmasına engel olabilecek sağlık sorunu bulunmaması,

Yapılacak inceleme ve soruşturma sonunda Bilişim Personeli olmalarına engel bir durumu bulunmaması,

Süresi içinde başvurması şartları bulunmaktadır.

izmir-katip-celebi-personel6.jpg

Başvurular nasıl yapılacak?

Başvurular 09 Şubat 2021 tarihinde başlamış olup 09 Mart 2021 tarihleri içinde 09 Mart 2021 tarihi  mesai bitimine kadar okulun internet sitesi BilisimPersoneliBasvuru adresiden elektronik ortamda yapılacaktır.

Başvurulan pozisyona ait aranan şartlar için başvuru İçin İstenilen Belgeler başlığında gösterilen belgeler başvuru sisteminde alakalı alanlara yüklenecektir.

Başvuru için gerekli belgeler yüklendikten sonra Başvuruyu Tamamla butonunu tercih ederek başvuru işlemi tamamlanacaktır. Bu açıklamada gösterilen esaslara uygun olmayan, faks yahut posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecek. Başvuru işlemlerinin hatasız, eksiksiz ve açıklamada gösterilen hususlara uygun olarak yapılmasından adayın kendisi sorumlu olacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu