Başvurular

Katip Çelebi Üniversitesi 8700 TL maaşlı kamu personeli alıyor 2022

Katip Çelebi Üniversitesi 8700 TL maaşlı kamu personeli alıyor 2022, iş başvuruları bölümünde Katip Çelebi Üniversitesi 8700 TL maaşlı kamu personeli alıyor ile ilgili bilgi aktaracağız. Katip Çelebi Üniversitesi 8700 TL maaşlı kamu personeli alıyor ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Katip Çelebi Üniversitesi 8700 TL maaşlı kamu personeli alıyor

Katip Çelebi Üniversitesi aracılığıyla yapılan en son kamu personeli alımı açıklamasu ile bünyesine anlaşmali olarak çalıştırılacak 8700 TL maaşlı yeni personeller alınıyor. Alınacak kamu personelleri üniversite adı altında daire başkanlığında çalıştırılacaklar.

Katip Çelebi Üniversitesi işçi alımında adayların Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi 2019 ile 2020 senelerinda yapılan KPSS P3 puanının %70 i YDS sınavını %30 esas alınarak seçilecekler.

Alınacak anlaşmali memur personeller Kıdemli Yazılımcı olarak 1 kişi, Tecrübeli Yazılımcı 1 kişi, Tecrübeli Sistem Yöneticisi 1 kişi olarak bu unvanlarda kamuya personeller alınacak.

Katip Çelebi Lisans Mezunu 3 Kamu personeli Alıyor

Katip Çelebi bünyesine alınacak personellerin genel memur adayları şartlarını taşıması,

Lisans bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölüm mezunu olmaları,

Yazılım uzmanı personellerin yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi hususunda yahut büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi hususunda ücret tavanı 2 katını geçemeyecekler için minimum 3 yıl diğerleri için minimum 5 yıllık mesleki tecrübelerinin olması,

Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği ile ilgili bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden minimum ikisini bildiğini belgelemesi,

Mesleğini icra etmesine engel sağlık sorunu bulunmaması şartları bulunmaktadır.

Başvurular bugün başladı

İzmir üniversite personel alım ilanına başvurular 10 Mayıs 2021 tarihi ile 11 Haziran 2021 tarihleri içinde ubs.ikc.edu.tr internet adresi üzerinden online olarak yapılacak.

Anlık olarak tüm ilanlar cebine gelsin istiyorsan aşağıda bulunan ücretsiz cep uygulamasını indirin.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu