Başvurular

Katip Çelebi Üniversitesi 4 Personel Alımı 2022

Katip Çelebi Üniversitesi 4 Personel Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Katip Çelebi Üniversitesi 4 Personel Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Katip Çelebi Üniversitesi 4 Personel Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Katip Çelebi Üniversitesi 4 Personel Alımı

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi aracılığıyla yayına giren en son kamu iş ilanı ile üniversiteye bağlı birimlerde istihdam edilecek ve maaşları özel bütçeden verilmek üzere 4 minimum lise mezun tekniker ve teknisyen kamu personeli alımı yapılacak. Alınacak personellerin seçimi yazılı yahut sözlü yapılmadan KPSS puanı sıralamasına göre yapılacak.

Alınacak personeller tekniker ve teknisyen alarak alınacak

İklimlendirme ve soğutma önlisans mezunları içinden ve binaların ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri ile debili klima sistemleri hususunda 4 yıl çalışmış olan 1 kişi tekniker olarak alınacak.

Doğalgaz ısıtma ve sıhhi tesisat önlisans mezunu ve güç trafoları ile alakalı bir işte 4 yıl profesyonel olan, kalorifer ateşçiliği belgesi olan, bilgisayar işletmenliği ve ilk yardım sertifikası milli eğitim onaylı ve E sınıfı sürücü belgesinin 4 yıllık olması şartı ile 1 tekniker personel alınacak.

Cephe sistemleri ve PVC doğrama lise mezunu adaylardan alüminyum yahut pvc doğrama ve kapı pencere aksaklıklarını tamir edebilecek ve mezuniyet alanında 4 yıl iş tecrübesi olanlar içinden 1 Teknisyen personel alınacak.

İç mekan ve mobilya bölümü lise mezunları içinden ahşap malzemelerinin demontaj ve montajını yapabilecek makine kullanımında 4 yıl iş tecrübesine sahip adaylar içinden 1 teknisyen kadrosuna personel alınacak.

isci12.jpg

Başvuru yapacak adayların 18 yaşını tamamlaması şart

Başvuru yapacak adayların;

Başvuru tarihi son olacak biçimde 18 yaşını doldurmuş olması,

Askerliğini yapmış, askerlik yaşına gelmemiş veya askerlik hizmetini erteletmiş olması,

Görevini yapmasını engelleyecek akıl hastalığı olmaması,

Son yapılan KPSS sınavından minimum 55 puan almış olması şartları bulunmaktadır.

Başvurular posta yolu ile yapılabilecek

Başvuru şartlarını taşıyan ve başvuracak adayların 20 Mart 2021 ile 03 Nisan 2021 tarihleri içinde üniversitenin internet adresi üzerinden başvuru için istediğimiz belgeleri elde etmesi ve üniversitenin personel daire başkanlığına şahsen yahut posta ile göndermesi başvuru için yeterli olacak.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu