Başvurular

Kastamonu İnebolu Belediye ilkokul mezun personel alıyor 2022

Kastamonu İnebolu Belediye ilkokul mezun personel alıyor 2022, iş başvuruları bölümünde Kastamonu İnebolu Belediye ilkokul mezun personel alıyor ile ilgili bilgi aktaracağız. Kastamonu İnebolu Belediye ilkokul mezun personel alıyor ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Kastamonu İnebolu Belediye ilkokul mezun personel alıyor

Yeni İŞKUR iş ilanları yayınlandı. Yapılan son iş ilanı ile Kastamonu Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü 00005991291 numaralı iş ilanı ile kamuya yeni personeller alınacak.  İnebolu Belediyesine alınacak yeni kamu personelleri geçici olarak alınacaklar ve tam zamanlı olarak çalıştırılacaklar.

Belediye iş ilanı ile 3 temizlik personeli alınacak ve personeller 5 ay 29 gün süre zarfında el ile cadde sokak ve park temizliği yaparak kamuda çalıştırılacaklar.

İnebolu Belediye ilkokul mezun temizlik personeli alım şartları;

İlkokul mezun temizlik personeli alımında adayların,

18 yaşından büyük olması,

İlkokul mezunu olması,

İnebolu ikametli olması genel şartları bulunmakta.

Temizlik personeli başvuruları İŞKUR ilan no ile yapılacak

İŞKUR ile temizlik personeli alımına başvuracak adayların 19 Nisan 2021 tarihine kadar İŞKUR ilan no 00005991291ile başvurularını İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan linki ile yapmaları gerekmektedir.

Başvurusu müteakip İnebolu Belediyesi sinema salonunda 21 Nisan 2021 tarihinde saat 11:00 ve 12:00 içinde kura çekimi yapılacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu