Müşteri Hizmetleri

Kargoist Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kargoist Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Kargoist Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Kargoist Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Kargoist Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kargoist çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Kargoist müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kargoist şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Kargoist müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Kargoist Çağrı Merkezi Numarası

Kargo hizmetlerinin bi hayli hızlı ve güvenilir bir biçimde yapılıyor olması bi hayli mühimdir. Özellikle bazı evrakların ve belgelerin 24 sat içinde ulaşması gerekebilir. Kargoist, gün içi teslim, geri dönüşümlü sevkiyat hizmeti, şehir içi kargo hizmetleri ile üyelerinin yanındadır. İstanbul içinde taşımacılık hizmetlerini sunan firma; ufak, büyük, orta ölçekli gönderileri zamanında teslim ve doğru adrese ulaşım fırsatını üyelerine sağlamaktadır. Kendi filosundan hariç, başka kargo şirketlerinin taşıyıcı filoları ile çalışarak kaliteli bir hizmet sağlamaktadır. Uygun fiyatlarla birlikte kargo hizmeti almak isteyenler şirketin avantajlarından faydalanabilirler. Çağrı merkezi numaraları da bulunmakta olup müşteri temsilcilerini arayarak ayrıntılı bilgiye ulaşabilmeniz olabilecekdür.

Kargoist çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Kargoist Müşteri Hizmetleri Numarası

Kargoist ile kuryeyi evinize veya iş yerinize çağırarak gönderilerinizi teslim edebilirsiniz. Kargolarınızın durumunu öğrenmek istiyorsanız kargo sorgulama seçeneği ile gönderileriniz ile ilgili bilgilere varabilirsiniz. Ne zaman yola koyuldu teslim edildi mi edilmedi mi gibi bilgiler kargo takiple elde edilmektedir. Firma büyük şehirlerde hizmet vererek şehir içi kargo konusuna bi hayli fazla hız da kazandırmıştır. İstanbul’dan başka Ankara, Antalya, Adana, İzmir, Bursa ve daha bir çok şehirde şubeleri bulunmaktadır. Kargolarını hasar görmeden güvenli bir biçimde ulaştırmak isteyenler müşteri hizmetlerini arayarak isteklerini bildirebilirler. 0850 477 34 74 numaralı müşteri hizmetlerini arayabileceğiniz gibi; internet sitelerinde bulunan iletişim formunu doldurarak da mesajınızı gönderebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Kargoist müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Kargoist Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kargoist sizlerin kargolarının iletilmesinden başka büyük alışveriş sitelerinin kargolarını da sizlere ulaştırmaktadır. E ticaret ile gerçekleştirilen alışverişlerde size ürününüzü zamanında teslim etmektedir. Satın almış olduğunuz bir çok markaların ürünlerini kargo şifrketinın kuryeleri aracılığıyla güvenle teslim alabilirisiniz. Direkt bağlantı kurmak isteyen bireyler çağrı merkezlerini arayabildikleri gibi sosyal platform hesaplarından da şirkete ulaşım sağlayabilirler.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Kargoist müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Kargoist Şikayet Hattı

Kargoist hizmetlerinden şikayetçi olanlar, kargosu vaktinde gelmeyenler, hasarlı teslimat alanlar bu konularla alakalı şikayetlerini bildirebilirler. Hizmet değerinden tatmin kalmayan bireyler şikayetlerini şirkete sunabilirler. Bütün şikayetler değerlendirilip çözümü de üyelerine sunulmaktadır. Aynı zamanda taşıyıcı olmak isteyenler iş başvurusunu internet sitesinde bulunan formu doldurarak yapabilirler. İş şartları da sizlere sunulmaktadır. Uygun olduğunu düşünen bireyler taşıyıcı da olabilirler.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Kargoist müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Kargoist şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kargoist Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 477 34 74

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Kargoist çağrı merkezi numarasına 0850 477 34 74 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

İletişim ve İrtibat Adresi : İkitelli OSB mah. Giyim Sanatkarları 1/A Blok Sok. Giyim Sanatkarları Ticaret Mer 1/A Blok No:1/A Blok İç Kapı No: 411 BAŞAKŞEHİR/İSTANBUL

Telefon Numarası : 0850 477 34 74

Arama Kelimeleri: Kargoist iletişim bilgileri, Kargoist telefon no, Kargoist irtibat tel, Kargoist canlı destek, Kargoist müşteri temsilcisi, Kargoist şikayet hattı, Kargoist müşteri hizmetleri numarası, Kargoist çağrı merkezi numarası, Kargoist iletişim numarası, Kargoist çağrı merkezi, Kargoist müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu