Müşteri Hizmetleri

Karel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Karel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Karel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Karel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Karel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Karel

1900’ lü senelerın sonunda haberleşme bi hayli mühim bir hale gelmiştir. Haberleşme araçları kısa bir sürede gelişme göstermiştir. Artık ülkeler tam anlamı ile bir gelişim ile kendi haberleşme ağlarını üretmeye başlamıştır. Özellikle devletlerin birbiri ile sürekli olarak çıkar çatışması yaşadığı bir ortamda; ülkelerin kendi sistem ürünleri olması çok daha mühim bir adım haline gelmiştir.

Tüm ülkelerin hızla kendi sistemlerini üretme anlayışı Türkiye’ ye de yayılmıştır. Türkiye, 1900’ lü senelerın sonuna geldiği zaman Karel şifrketi ile tanışmıştır. Karel, telefon santrali ve iletişim aracı ürünü yapan firma olarak karşımıza çıkar.

Karel Hakkında Bilgi

Karel şifrketi ilk kez 1986 senesinde piyasaya çıkmıştır. Türk firmaları içinde de piyasada uzun süredir varlığını sürdüren bir firmadır. Sektördeki en öncü firmaların başında gelir. Karel günümüzde iletişim sisteminin ne kadar mühim olduğunun farkındadır. Bu nedenle de piyasadaki Türk firma hâkimiyetini sürdürür. Ayrıca Karel savunma sanayisi için de mühim bir firmadır. Çünkü savunma sanayisinin alt yapısını oluşturmada son derece etkilidir.

Karel, Türkiye’ de elektronik santral alanında kendine bir Pazar yaratmıştır. Bu pazarda da PBX ürünlerinin satışını yapar. Bu anlayışı ve çalışmaları ile Türkiye’ nin elektronik haberleşme sistemine geçmesine öncülük etmiştir.

Karel’ in Kuruluşu

1986 senesinde kurulan Karel; o zamandan beri tesirini hiç kaybetmemiştir. Hatta sürekli olarak bir büyüme içinde bulunmuştur. Günümüzde piyasanın dev isimleri içinde yerini almıştır. Karel’ in kuruluşunda yalnızca Türk sermaye mevcuttur. Bu nedenle de % 100 yerli sermaye ile üretilen bi hayli mühim firmaların başında gelir.

Karel, Türkiye’ de en gelişmiş Ar – Ge olanağına sahiptir. Bu yönü ile sürekli olarak katlanarak büyüyen bir şirket haline gelir. Türkiye’ de başlayan piyasa alanı zaman içinde kapılarını dünyaya açmıştır. Şu an Karel, 30’ dan fazla ülke ürünlerini pazarlar.

Karel Ürünleri

Karel, iletişim pazarında önder firmadır. Özellikle de PBX ürünlerinde bu önderlik açık ara farkla kendisini gösterir. Türkiye’nin iletişim devi Karel, zaman içinde farklı alanlardaki ürünleri ile de piyasada yerini sağlamlaştırmayı başarmıştır. Elektronik sistem üreticisi olan Karel, bu ağırlığını beyaz eşya alanında da göstermektedir.

Karel’in genel müdürlük telefon, faks, adres ve mail adresleriyle birlikte 0850’li Karel Destek hattı ve Karel Destek mail adresi bilgileri bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Karel ile iletişime geçerek yaşamış olduğunuz poblemleri iletebilir ve çözüme kavuşturabilirsiniz. Ayrıca Karel ile alakalı düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Karel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 252 55 75

Karel Satış, Bilgi ve Destek Hattı
0850 252 55 75

Karel Satış, Bilgi ve Destek Mail Adresi
mhb@karel.com.tr

Karel Genel Müdürlük
Karel Genel Müdürlük Adres
Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad.
Yzb. Kaya Aldoğan Sokak No:16
34394 Şişli / İstanbul

Karel Genel Müdürlük Telefon Numarası
+90 212 355 48 00

Karel Genel Müdürlük Faks Numarası
+90 212 275 40 01

Karel Genel Müdürlük Mail Adresi
mhb@karel.com.tr

Arama Kelimeleri: karel iletişim, karel mail adresi, karel çağrı merkezi, karel müşteri hizmetleri, karel irtibat tel, karel şikayetimvar, karel şikayet hattı, karel genel müdürlük, karel destek hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu