Müşteri Hizmetleri

Karavan Yarışması Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Karavan Yarışması Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Karavan Yarışması Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Karavan Yarışması Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Karavan Yarışması Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Karavan, atv ekranlarında yayına giren sabah kuşaklarının vazgeçilmez programlarından biri olma özelliğini taşır. Programın genel konsepti yemek yapma yarışmasıdır. Karavan programının sunuculuğunu Didem Uğur’lu üstlenmektedir. Karavan yarışması hafta içi her gün 13.40’ta Atv ekranlarında siz kıymetli seyredenleriyle buluşmaktadır. Karavan yarışmasının büyük ödülü tam 50 bin Türk Lirası’dır.

Karavan yarışmasında iki takım bulunur. Bu takımlar 5’er kişiden meydana gelir, bir takımda erkekler bir takım da ise kadınlar mevcuttur. Yemek yapma hususunda en büyük iddiaları olan 5 kadın ve 5 erkek birbirlerine karşı kendi karavanlarında bir mücadele içindedir. Hızlı, marifetli ve kararlı olan yarışmacılar hırsla yarışmaktadırlar. Yemeklerini yapan yarışmacılar yemeklerini satmaktadır. Haftanın kazanan takımı büyük ödüle yaklaştıkça, kaybeden takımından ise 1 kişi yarışmaya veda edecektir.

Karavan yarışmasının bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası ne yazık ki bulunmamaktadır. Lakin aşağıda dile getirdiğimiz bağlantı aracılığıyla başvuru formuna ulaşabilir, formu eksiksiz doldurarak yarışmaya başvuru uygulayabilirsiniz.

Karavan Yarışması Başvuru Formu

Arama Kelimeleri: karavan iletişim bilgileri, karavan telefon no, karavan irtibat tel, karavan canlı destek, karavan müşteri temsilcisi, karavan şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu