Başvurular

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Sağlık Personeli Alacak 2022

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Sağlık Personeli Alacak 2022, iş başvuruları bölümünde Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Sağlık Personeli Alacak ile ilgili bilgi aktaracağız. Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Sağlık Personeli Alacak ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Sağlık Personeli Alacak

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı

Kamu kurum ve kuruluşlarına kamu personeli alımı yapılmaya sürdürmekte. 2021 yılı personel alımları kapsamı içinde Karamanoğlu Mehmetbey üniversitesi işçi alımı yapacağını resmi gazete aracılığıyla ilan etti.

Yapılan bilgilendirmede alınacak personellerin 1 adet büro personeli, 2 adet Diğer sağlık personeli ve 1 adet sağlık teknikeri olmak üzere toplamda 4 adet işçi alımının gerçekleştirileceği bilgisi verildi.

Başvuruda bulunacaklar için başvuruda gerekli olan belgeler ve şartlar tam olduğu sürece başvuru yapmaya engel bir durum olmadığı altı çizildi.

Başvurular Nasıl Ve Hangi Tarihler Arasında Yapılır?

Başvurular Karamanoğlu Mehmetbey üniversitenin web sayfasında bulunan açıklamalar bölümünden elektronik ortamda online olarak yapacaklardır. Şahsen yahut başka türlü yapılacak müracaatlar reddedilecektir.

Başvuruda kimlik, e-Devlet Kapısından da alınabilecek mezuniyet belgesi, KPSS sonuç belgesi, yabancı dil belgesi, SGK tescil ve hizmet dökümü ve ilave belgeleri sisteme okunaklı biçimde yüklenmesi gerektiği paylaşılan ilanda altı çizildi.

Adaylar başvurularını, ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı günden bu yana 15 gün içinde yani en geç müracaatlar 6 Ekim 2021 tarihinde gerçekleştire bileceklerdir.

Aranan Şartlar

Başvuruda aranan şartlar olarak “kamusal haklarından mahrum olan adaylar ilana başvuru yapamayacaktır” denildi.

SGK kurumlarının her hangi birinden emeklilik yahut yaşlılık aylığı almamak gerekmektedir.

Öğrenim Şartları

Büro Personeli Alımı: personel yönetimi, insan kaynakları yönetimi yahut insan kaynakları bölümlerinden herhangi birinden ön lisans mezunu olmak gerekiyor.

Diğer sağlık personeli: sağlık laboratuvarı, tıbbi laboratuvar, tıbbi laboratuar teknikleri, tıbbi laboratuvar teknikleri bölümlerinden herhangi birinden ön lisans mezunu olmak gerekiyor.

Sağlık teknikeri: patoloji laboratuvar teknikleri yahut patoloji laboratuar bölümlerinden herhangi birinden mezun olmak gerekiyor.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu