Başvurular

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi 17 Sözleşmeli Personel Alımı 2022

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi 17 Sözleşmeli Personel Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi 17 Sözleşmeli Personel Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi 17 Sözleşmeli Personel Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi 17 Sözleşmeli Personel Alımı

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi anlaşmali personel alım ilanı için başvuruların başladığını ilan etti. Giderleri özel bütçeden karşılanacak ve “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar” ışığında KPSS (B) grubu puan sıralaması üzerinden hemşire, sağlık teknikeri, röntgen teknikeri, diğer sağlık personelleri olmak üzere farklı pozisyonlarda tam olan 17 tane anlaşmali personel alınacaktır. Alım Karaman şehrine yapılacaktır.

Başvuru İçin Genel ve Özel Şartlar

Başvuru adayların gösterilen özelliklere uyması ve Devlet Memurları Kanununun 48.maddesinde bulunan şartları taşıması gerekir.

Herhangi bir kurumdan emeklilik veya yaşlılık ayığı almıyor olması.

Adayın başvurduğu pozisyona göre KPSS (B) grubu sınavına girmesi.

Tecrübe istenen alanlarda adaylardan başvuruda bulunacakları pozisyonda çalıştıklarına dair belgenin taranarak sisteme yüklenmesi.

Tecrübe istenen alanlar için adaylardan başvuru yapacakları alanda çalıştıklarını gösteren belgenin kontrol amacı incelenmesi gerekmektedir.

Sağlık Personeli Alımı Başvuru Şekli, Yeri ve Zamanı

Başvurular ilanın Resmi Gazete de yayımlanmaya başladığı günden bu yana 15 gün içinde Üniversitemize ait web sayfasından açıklamalar bölümünde elektronik mekanlarda yapılacaktır..

Adaylar giriş yaptıktan sonra online başvuru sisteminde istedikleri pozisyonu seçerek istenen bilgileri tam anlamıyla doldurup istenen belgeleri alakalı alanlara yükleyerek başvuru tamamla butonuna tıklayarak başvuru işlemlerini tamamlayacaklar.

Başvuru boyunca güncelleme yapılmayacağı için tüm sorumluluklar adata ait olmaktadır.

Gerçeğe aykırı belge verenler ile ilgili yasal işlemler başlatılacaktır.

Başvuru Değerlendirme ve Sonuçları

KPSS puan sıralaması sonrasında asil ile yedek adaylar belirlenecektir. KPSS puanlarının eşit olması durumunda doğum tarihi önce olanı, şayet doğum tarihleri aynı ise mezuniyet diploma notu daha yüksek miktarda olan adaylara öncelik tanınacaktır.

İlan verilen pozisyonların her birinin beş katı daha fazla yedek aday belirlenecektir.

İlanda bulunmayan hükümler adına genel mevzuat hükümleri uygulanır.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu