Bilgi Arşivi

Karaca Home İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Karaca Home İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Karaca Home İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Karaca Home İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Karaca Home İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Karaca Home iş başvurusu, iş ilanları ve işçi alımı haberleri makalemizde.

2973 senesinde İstanbul’da yalnızca ufak bir cam dekoru atölyesi açarak bu işe başlayan Karaca Home zaman içinde gelişerek kendini büyütmeye ve dünya üzerinde faaliyet göstermeyi başarmıştır.

Hız kesmeyen gelişimi aracılığıyla zaman içinde kendi markasıyla kendi ürünlerini tasarlamaya başlamış ve bir çok insanın dikkatini çekmiştir. Bilinenin aksine Karaca yalnızca Türkiye’de değil dünya üzerinde de bilinen hatırı sayılır markalar içinde bulunmaktadır.

1990 senesinden bu tarihe kadar Türkiye’de 113 tane mağaza ve 39 tane de francise mağaza açarak dünyaya açılmış ve dünya üzerinde de 29 tane farklı mağaza açmıştır. Bugünlerde ise; bütün bireylerin tanıdığı en önemli dekorasyon mağazalarından bir tanesi haline gelmiştir.

Karaca Home İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuKaraca Home İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Karaca Home İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Karaca Home şirketine başvuruda yapmak ve bu mağazalardan bir tanesinde çalışmak istiyorsanız ise; önceden bu işte deneyiminiz olup olmadığını bildiren bir özgeçmiş belgesi oluşturmanız gerekmektedir.

Belgenize niteliklerinizi ve becerilerinizi de ekleyerek yetkililerin cv belgenizi daha sorunsuz bir biçimde değerlendirmesini sağlayabilirsiniz. Eğer başvuru yaptığınız pozisyon için yeterli görünürseniz, kısa zaman içinde e-posta veya telefon numarasıyla bildirim alacaksınız.

Yüz yüze yapacağınız görüşme de beklediğiniz gibi olumlu geçerse, Karaca Home personeli olarak işe başlayabilirsiniz demektedir.

Karaca Home İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Karaca Home, kısa süreliğine açtığı başvurularını özenli bir biçimde takip etmeniz çok mühimdir. Bu mağazalarda çalışabileceğiniz pozisyonlar ise şunlardan oluşmaktadır;

  • Müşteri İlişkileri
  • Satış
  • Hizmet
  • Pazarlama
  • Yönetim 
  • Diğer

Karaca Home İş Başvurusu

Karaca mağazaları genelde AVM’lerde yoğunluktadır. Bu nedenle AVM’lere giderek başvuru yapmanız sizin için daha mantıklı olabilir. Aynı zamanda kariyer.net gibi internet sitelerinden Karaca Home başvurularınızı yapmanız da olabilecekdür. Eğer yurt dışı mağazalarında çalışmak istiyorsanız da Karaca Home web adresine girerek başvurularınızı yapabilirsiniz.

Karaca Home sistemli ve profesyonel bir biçimde çalışmalarını sürdüren şirketler içinde olduğu için; personellerinin bazı gereksinimlerini karşılamayı da ihmal etmemiştir. Çalışma saatlerini haftanın 6 günü olarak tespit eden Karaca Home haftanın bir gününde ise; çalışanlarına izin vermeyi ihmal etmemiştir.

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
Business Analyst & Product Owner İstanbul Başvur
Satış Danışmanı-Gordion Ankara Başvur
Satış Danışmanı-Etiler Cadde İstanbul Başvur
Satış Danışmanı-Jumbo Optimum İstanbul Başvur
Satış Danışmanı-Jumbo Hiltown Avm İstanbul Başvur
Satış Danışmanı-Mersin Forum Mersin Başvur
Satış Danışmanı-Hatay Palladium Avm Hatay Başvur
Part Time Satış Danışmanı – Gaziantep Forum Avm Gaziantep Başvur
Satış Danışmanı-Jumbo Marmara Forum İstanbul Başvur
Satış Danışmanı-Vadi İstanbul İstanbul Başvur
Satış Danışmanı-Malatya Park Malatya Başvur
Dış Ticaret Uzmanı- Emsan İstanbul Başvur
Satış Danışmanı-Suadiye İstanbul Başvur
Satış Danışmanı-Erasta Avm Edirne Başvur
Satış Danışmanı-Adana Optimum Adana Başvur
Satış Danışmanı – Emsan Hilltown Avm İstanbul Başvur
Satış Danışmanı-Malatya Park Malatya Başvur
Bölge Görsel Düzenleme Uzmanı – Emsan İstanbul Başvur
Satış Danışmanı-İzmir Optimum İzmir Başvur
Satış Danışmanı – Emsan Bursa Markapark Bursa Başvur

Daha fazla Karaca iş ilanı için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu