Müşteri Hizmetleri

Karaca Home Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Karaca Home Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Karaca Home Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Karaca Home Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Karaca Home Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Cam ve porselen ürünleriyle tanınan Karaca’nın ev tekstili olarak tanıtmış olduğu yeni marka Karaca Home Ocak 2012 tarihinde açılmıştır. Yaklaşık 60 milyon TL ile kurulan Karaca Home piyasaya bi hayli hızlı bir giriş yapmıştır. Ayrıca TÜYAP zuchex fuarında 1800 metre kare alanda büyük ses getiren bir sunumla dikkatleri üzerine çekmiştir.

Karaca’nın tarihçesini kısaca özetleyecek olursak. 1973 senesinde kurulan Karaca piyasadaki dekorlu cam ürünlerinin eksikliğini fark ederek bu alanda bir atılım yapmıştır. O zamanlarda fabrikalar dekorsuz olarak cam ürünleri üretmekteydi. Müşteriler cam dekorlu ürünleri almayı tercih etseler de bu alanda oldukça önemli noksanlık mevcuttu. Karaca bu ihtiyacı fark edip dekorlu cam ürünleri üretip toptan olarak satmaya başladı. 90’lı senelera gelindiğinde en kaliteli porselenlerin üretildiği ham madde olan kaoline yönelerek yurt dışında üretime başladı. Aynı zamanlarda tencere, çatal, bıçak gibi mutfak ürünlerini de kaliteli bir biçimde üretmeye ve pazarlamaya başladı. Diğer taraftan dünya çapında markalaşmış firmalardan Karaca markası adında üretim yaptırmaya başladı. 2001 yılına gelindiğinde ise ilk perakende mağazasını Etiler Akmerkez’de açtı ve müşterilerle ilk kez doğrudan iletişime geçti. 2007 senesinde Fine Bone üretimine geçerek şeffaf porselen yemek takımları üretti ve bu alanda diğer firmalar için örnek teşkil etti. 2008 senesinde patlak veren krizde üretimi ve atılımı durdurmak yerine dönemin en tanınmış tencere markası olan Emsan’ı da bünyesine katarak gücüne güç kattı. Bunun yanında %45 büyüme sağladı ve sektörde önder konumuna geçti. 2009 yılına gelindiğinde gittikçe artan üretim hacmiyle yurt dışında franchise mağazaları açarak birden çok ülkede tüketiciyle buluştu. Karaca Home her gün biraz da büyüyerek sektördeki önderlik durumunu pekiştirmeye devam etmektedir. Türkiye’de yüzlerce mağazası bulunmakta olup tüketicilerin gereksinimlerine yönelik ürün üretimi için sürekli olarak arge çalışmaları yapmaktadır.

Karaca Home’nin merkezi İstanbul Beylikdüzü’nde bulunmaktadır. Ürünlerle alakalı öneri, tatminiyet ve şikayetlerinizi 0850’li Karaca Home numiçinden iletebilirsiniz. Ayrıca ürünlerle alakalı aklınıza takılan soruları yine bu numaradan arayarak ileterek gerekli bilgilendirmeyi elde edebilirsiniz.

Karaca Home Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

KARACA HOME COLLECTION TEKSTİL SAN.ve TiC. A.Ş.
Telefon:0212 412 44 00 (pbx)
Adres: Yakuplu Mahallesi Birlik Caddesi, Beysan Sanayi Sitesi No:24 Kat:4/405 Beylikdüzü/İstanbul

Karaca Home İletişim
+90 850 2525 572 (8:00-22:00)

Arama Kelimeleri: Karaca Home iletişim bilgileri, Karaca Home telefon no, Karaca Home irtibat tel, Karaca Home canlı destek, Karaca Home müşteri temsilcisi, Karaca Home şikayet hattı, Karaca Home genel müdürlük, Karaca Home tüketici ilişkileri danışma hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu