Başvurular

Kanal İstanbul İş Başvurusu Formu

Kanal İstanbul İş Başvurusu Formu, kamu ve özel iş başvuruları bölümümüzde Kanal İstanbul İş Başvurusu-İş İlanları ile ilgili detay vermek istedik.. Kanal İstanbul İş Başvurusu-İş İlanları ile alakalı ayrıntıları makalemizde bulacaksınız.

Kanal İstanbul İş Başvurusu Formu

kanal-istanbul-iş-başvurusu

Kanal İstanbul iş başvurusu, Kanal İstanbul işçi alımı ve iş ilanları ile ilgili detaylı bilgiyi makalemizde bulacaksınız. Kanal İstanbul Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan aracılığıyla bilgisi verildiğında asrın projesi olarak nitelendirilmiş ve bir önceki günlerde temel atma merasimi gerçekleştirilmiştir. Bu projenin ülkemize sağlayacağı katkıların bunun yanında 70 bin insana istihdam sağlayacağı bilinmektedir. Bizde bu makalemizde Kanal İstanbul iş başvurusu nasıl yapılır, Kanal İstanbul iş ilanları ve işçi alımı ile ilgili edindiğimiz bilgileri sizlerle sunacağız.

Kanal İstanbul İş Başvurusu

Kanal İstanbul projesi Karadeniz ile Akdeniz içinde alternatifsiz bir geçit olan İstanbul Boğazı’ndaki gemi trafiğini rahatlatmak adına Karadeniz ile Marmara Denizi içinde yapılması hedeflenen bir su yolu projesidir. Bu projenin gerçekleştirilmesi ile kanaldan geçen gemilerden yüksek ücretler talep edebileceğiz. Ayrıca yapım aşamasında hemen hemen 75 bin personelin çalışacağı tahmin edilmektedir. Bu kadar fazla işçinin çalışacak olması vatandaşlarımızı bi hayli sevindirmiştir.

Kanal İstanbul iş başvurusu ve iş ilanları ile ilgili halen resmi bir açıklama yapılmamıştır. Geçen yıl mart ayında ilk ihale yapılmış ve bir önceki günlerde temel atma merasimi gerçekleştirilmiştir. Kanal İstanbul Projeni için hem sahada hem de işin teorik bölümünde çalıştırmak için işçi alımı yapılacaktır. İşçi alımları ihaleler neticelendiktan sonra yapılacağı için ihaleleri ve proje ile ilgili ki haberleri mutlaka takip etmelisiniz.

Kanal İstanbul işçi alımı ve iş ilanları yayına girdiğinda hangi pozisyona kaç personel ve işçi alınacağı da kesinleşecektir. Kanal İstanbul projesinin yapımının hemen hemen 7 yıl süreceğini kanısına varılmaktadır, bundan dolayı iş ilanlarını takip ederek bu fırsatı kaçırmamanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu