Bilgi Arşivi

Kanal D İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Kanal D İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Kanal D İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Kanal D İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Kanal D İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Kanal D’de çalışmak isteyenlere müjde! Kanal D iş ilanları, iş başvurusu, Kanal D işçi alımı haberleri makalemizde.

Türkiye’nin en büyük medya kuruluşu olan Demirören Medya televizyon, gazete, internet ve dergi yayıncılığı, basım ve sevkiyat alanlarında önder olan kuruluşlardan biri olma özelliğini taşır. Demirören Medya adı altında bulunan Kanal D televizyonu da Türkiye’de en fazla izlenen tv kanalları içinde bulunmaktadır.

Kanal D İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuKanal D İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Kanal D Güncel İş İlanları

Kanal D televizyonu belli zamanlarda, şirket adı altında ki eleman açığını gidermek için iş ilanları vermektedir. Kanalın verdiği bu iş ilanlarına başvuran adaylardan iş ilanı verilen alakalı departmana ait olan şartları karşılamaları talep edilmektedir.

Kanal D iş ilanlarına başvuran adaylardan işin niteliğine göre lise, ön lisans, yüksek lisansa ve üniversite mezunu olmaları istenmektedir. Aynı zamanda bütün adayların medya sektöründe çalışmayı sağlayan mesleklerden birine sahip olmaları da gerekli olmaktadır.

Kanal D İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kanal D medya kuruluşuna iş başvuruları kendilerine ait olan internet sitesinin bunun yanında, internette bulunan kariyer ve iş ilanları sitelerinden olabilmektedir. Kanala ait olan internet sitesinin insan kaynakları bölümünde bulunan formu doldurmak suretiyle iş başvuruları yapılabilmektedir. Aynı zamanda internette olan iş ve kariyer ilanları siteleri üzerinden de iş başvuruları olabilmektedir. 

Bunun için ilanın verildiği siteye kayıt olmak lazımdır. E- Mail, kullanıcı adı ve bir şifre ile bu sitelere hemen üye olup, alakalı ilana başvuru yapabilmek olabilecekdür. Bu başvurulardan sonra Kanal D İnsan kaynakları departmanı adaylarla iletişime geçip, görüşmek için randevu vermektedirler. Yapılan mülakat neticesinde işe alımlar gerçekleşmektedir.

Kanal D İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Kanal D adı altında iş başvurusu yapılabilecek bir çok pozisyon bulunmaktadır. Bunlar sırasıyla şu biçimdedir;

 1. Kurgu Uzmanı
 2. Teknik Operasyon Uzmanı
 3. Helpdesk Uzmanı
 4. Dış Haberler Muhabiri
 5. Muhasebe Uzmanı
 6. Senior Backend Developer
 7. Sosyal Medya Uzmanı
 8. Bayi Destek Hattı Yetkilisi
 9. Video Prodüktörü
 10. Prepress Operatörü
 11. Elektrik Bakım Mühendisi
 12. Kameraman

Kanal D adı altında çalışmak isteyenlerin genelde televizyon, gazetecilik ve sinema  gibi medya sektörlerinde çalışmaya müsait olan bir mesleğe sahip olmaları gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu