Başvurular

Kamu’ya En Az İlkokul Mezun 76 Bekçi ve Personel Alımı İlanları 2022

Kamu’ya En Az İlkokul Mezun 76 Bekçi ve Personel Alımı İlanları 2022, iş başvuruları bölümünde Kamu’ya En Az İlkokul Mezun 76 Bekçi ve Personel Alımı İlanları ile ilgili bilgi aktaracağız. Kamu’ya En Az İlkokul Mezun 76 Bekçi ve Personel Alımı İlanları ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Kamu’ya En Az İlkokul Mezun 76 Bekçi ve Personel Alımı İlanları

İŞKUR aracılığıyla yeni yayına giren ve başvuruları pazartesi günü ekranlara gelecek kamu iktisadi teşebbüslerine değişik ünvanlarda 76 kişi minimum ilkokul mezun bekçi ve diğer teknik personeller alınacak.

Yapılan ilan ile Manisa Belediyesi Besot bünyesine alınacak ve daimi çalıştırılacak işçi alımında başvurular 13 Eylül 2021 tarihinde başlayıp 15 Eylül 2021 tarihinde sona eriyor. Aşağıda ünvanları ve alım sayıları verilen tüm personeller açıklamaya göre farklı ilçelere dağıtılacaklar.

Belediye Personel Alımı 20 Şoför Alınacak

Belediye işçi alımı ilanı ile bünyesine 20 kişi ağır vasıta şoförü daimi olarak çalıştırmak için alacak. Yapılan bilgilendirmede tecrübe şartına değinilmemiştir. Alınacak şoförler Manisa merkez ve ilçelerde ağır vasıta araç kullanacaklar. Buna göre 2 kişi Manisa, 4 kişi Akhisar, 1 Demirci, 1 Gördes, 3 Kırkağaç, 4 Sarıgül, 4 kişi Salihli, 1 Turgutlu ilçelerine alınacaklar.

Ağır Vasıta Şoförü olarak başvuru yapacak bireylerin yeterli ehliyet sınıfı ve belgelerine sahip olması, adayların Manisa merkez ve alım yapılacak ilçelerde ikamet ediyor olması şartları bulunmaktadır.

Belediye İşçi Alımı 46 Kişi Temizlik Personeli Alınacak

Belediye işçi alımında 46 temizlik personeli daimi olarak çalıştırılmak üzere deneyim şartı aranılmaksızın alınacaklar. Alınacak temizlik personellerinden 5 kişi Manisa merkez biriminde, 20 personel Manisa, 2 personel Ahmetli, 2 Alaşehir, 1 Demirci, 1 Gölmarmara, 1 Kırkağaç, 2 Köprübaşı, 1 Kula, 2 Sarıgöl, 2 Saruhanlı, 2 Soma, 5 personel Turgutlu ilçelerine alınacak.

Temizlik personeli adaylarının Manisa merkez ve alım yapılacak ilçelerde ikamet etmesi şartı bulunmaktadır.

Otomotiv Kaynak İşçisi 1 kişi Alınacak

Otomotiv Kaynak işçisi olarak alınacak 1kişi adayların askerliğini yapmış olması,

Sabıka kaydı olmaması,

Manisa ilçelerinde ikamet etmesi şartları bulunmaktadır.

Belediye Oto Tamircisi 1 Kişi Alıyor

Oto tamircisi olarak belediye bünyesine alınacak 1 kişi personel adaylarının;

Askerliğini yapmış veya askerlikten muaf olması,

Sabıka kaydı bulunmaması,

Manisa ilçelerinde ikamet ediyor olması şartları bulunmaktadır.

Konkasör Operatörü 2 Kişi Alınacak

Konkasör operatörü olarak alınacak ve harfiyat depolama sahalarında çalıştırılmak üzere 2 kişi personel adaylarının Manisa merkezde ikamet etmesi, Konkasör Operatörlük belgesi olması, adayların minimum lise mezunu olması, G sınıfı sürücü belgesi bulunması şartları bulunmaktadır.

Belediye 6 Kişi Bekçi Alımı Yapacak

Belediye bünyesine alımı yapılacak 6 kişi bekçi adaylarının;

Manisa merkez ve ilçelerinde ikamet etmeleri,

Alınacak Bekçiler 1 kişi Gördes, 4 kişi Kırkağaç, 1 personel Selendi beldesinde çalıştırılacak.

Bekçi Alımı, Şoför Alımı, Temizlik Görevlisi Alımı ve Diğer Personel Alımları Başvurusu

Manisa Belediyesi Besot iktisadi işletmesi  76 Bekçi ve diğer personel alımlarında başvurular 13 Eylül 2021 tarihinde ekranlara gelecek olup 15 Eylül 2021 tarihinde son bulacak. Başvuracak adayların yukarıda dile getirdiğimiz bütün alımlar için başvurularını CV hazırlayarak aşağıda verdiğimiz ilan içindeki telefon numaraları ve mail adresine yapmaları gerekmektedir.

manasa-besot-76-bekci-alimi.jpg

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu