Başvurular

Kamu’ya 65 hastane personeli alımı başvuruları 14 Mayıs son 2022

Kamu’ya 65 hastane personeli alımı başvuruları 14 Mayıs son 2022, iş başvuruları bölümünde Kamu’ya 65 hastane personeli alımı başvuruları 14 Mayıs son ile ilgili bilgi aktaracağız. Kamu’ya 65 hastane personeli alımı başvuruları 14 Mayıs son ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Kamu’ya 65 hastane personeli alımı başvuruları 14 Mayıs son

Kamu’ya Hastane Personeli Alımı Başvurusu 14 Mayıs Son

Ankara Hacettepe Üniversite hastanesi 65 kamu personeli alımı yapıyor. Üniversite hastanesi alımı sınavsız yapacak. Alım ünvanları çok çeşitli olup yalnızca taban puanı olmadan KPSS sıralaması ile yapılacak.

Hemşire alımı 54 kişi için başvuru şartları: KPSS P3 puanı olması, adayların lisans hemşirelik yahut sağlık bilimleri hemşirelik bölümü veya hemşirelik yüksekokulu mezunu olması gerekmektedir.

Diyetisyen alımı 2 kişi için başvuru şartları: KPSS P3 puanı olması, lisans beslenme ve diyetetik bölümü yahut beslenme ve diyetetik yüksekokulu mezunu olması gerekmektedir.

Fizyoterapist alımı 1 kişi için başvuru şartları: KPSS P3 puanı olması, lisans sağlık bilimleri fakültesi fizyoterapi ve rehabilitasyon mezunu olmaları gerekmektedir.

Sosyal çalışmacı alımı 1 kişi için başvuru şartları: lisans sağlık bilimleri fakültesi yahut iktisadi ve idari bilimler fakültesi sosyal hizmet mezunu olmaları gerekiyor.

Diyaliz tekniker alımı 3 kişi için başvuru şartları: KPSS P93 puanı olması, önlisans diyaliz bölüm mezunu olmaları gerekmektedir.

Sağlık teknikeri görüntüleme alımı 1 kişi için başvuru şartları: önlisans tıbbi görüntüleme teknikleri mezunu olması istenmektedir.

Laboratuvar teknikeri alımı 2 kişi için başvuru şartları: Adayların önlisans tıbbi laboratuvar teknikleri bölüm mezunu olması gerekiyor.

İlk ve acil yardım teknikeri alımı 1 kişi için şartlar: önlisans ilk ve acil yardım bölüm mezunu olması şartları bulunmaktadır.

Erkek adayların askerlikle ilişiği olmaması ve 1986 ile sonrası doğumlu olan adaylar başvuru yapabiliyor.

Başvuru şekli

Adaylar 14 Mayıs 2021 tarihi bitimine kadar hacettepe.edu.tr internet adresi üzerinden elektronik olarak başvuru yapılması gerekiyor.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu