Başvurular

Kamuya 37 Memur ve Personel Alımı (5-8 Bin TL Maaşla) 2022

Kamuya 37 Memur ve Personel Alımı (5-8 Bin TL Maaşla) 2022, iş başvuruları bölümünde Kamuya 37 Memur ve Personel Alımı (5-8 Bin TL Maaşla) ile ilgili bilgi aktaracağız. Kamuya 37 Memur ve Personel Alımı (5-8 Bin TL Maaşla) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Kamuya 37 Memur ve Personel Alımı (5-8 Bin TL Maaşla)

Kamu Personeli Alımı 37 kişi için başvurular alınıyor. Devlet kurumu aracılığıyla alımlar kooperatif görevlisi alımı ve mühendis alımı olarak yapılacak.

Tarım Kredi Kooperatifleri Konya Birliği kamu personeli alımı yapacak. Paylaşılan ilanda toplama 2 farklı unvanda 37 adet kamu personelinin alınacağı belirtiliyor.

Başvuruda bulunacak bireylerin Konya Bölge Birliği aracılığıyla yapılan bilgilendirmede alınacak personellerin unvanı kooperatif Görevlisi ve Ziraat Mühendisi alımları yapılacak. Başvurularda toplamda 37 kişi alımı yapacak.

Başvuru Genel Şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma, medeni hakları kullanmasına engeli bulunmama ve 30 yaşından büyük adaylar ilana başvuru yapamayacaktır.

Başvuruda bulunacak erkek adaylar için herhangi askerlik ile ilişkisinin bulunmaması, kamusal haklarından mahrum olan adaylar ilana başvuru yapamayacaktır.

Görevini yapmasına engel herhangi bir sağlık sorunu olan bireyler ilana başvuru yapamayacak olup çalışmaya hak kazanan bireylerin yurdun her yerinde çalışmayı kabul etmesi şartı aranmaktadır.

Şehir Listesi

Başvuru yapacak bireyler için ilana göre alımı yapılacak şehirler Aksaray, Karaman, Konya ve Niğde illerine kamu personeli alımı yapılacak.

Başvuru Şekli ve Yeri

Başvuruda bulunacak bireyler için başvurular bu gün 23 Ağustos tarihi itibari ile alınmaya ekranlara gelecek olup en geç müracaatlar 9 Eylül 2021 tarihinde yapılacaktır.

Başvurular online olarak yalnızca başvuru metninde gösterilen mail adresine online olarak yapıla bilecektir. Online dışında yapılacak şahsen yahut postalı yollar kurum aracılığıyla yapılan bilgilendirmede kabul edilmeyecektir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu