Başvurular

Kamu Üniversitesi 4523 TL Maaş 49 Kamu Personeli Alacak 2022

Kamu Üniversitesi 4523 TL Maaş 49 Kamu Personeli Alacak 2022, iş başvuruları bölümünde Kamu Üniversitesi 4523 TL Maaş 49 Kamu Personeli Alacak ile ilgili bilgi aktaracağız. Kamu Üniversitesi 4523 TL Maaş 49 Kamu Personeli Alacak ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Kamu Üniversitesi 4523 TL Maaş 49 Kamu Personeli Alacak

Kamu adı altında hizmet etmek isteyenler için yeni bir iş fırsatı kamu iş ilanları sayfasında yayınlandı. 4523 TL maaşla işçi alımı ilanını sunduk.

Şeyh Edebali Üniversitesi Personel Alımı

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi tarafınca yayına giren kamu personeli alımı ilanına göre bünyesine teknisyen, büro görevlisi, temizlik görevlisi ve güvenlik görevlisi alımı iş ilanları yayınlandı. Lise- ön lisans- lisans mezunları içinde alımlar yapılacaktır.

Kontenjan dağılımları olarak 15 büro görevlisi alımı, 23 temizlik görevlisi alımı, 10 güvenlik görevlisi alımı ve 1 teknisyen alımı olmak üzere toplamda 49 personel temini yapılacaktır.

Başvurular Nasıl Yapılır

Başvuru yapmak isteyenler için başvurular bu günden 27 Ekimden bu yana mesai saatleri içinde geçerli olacak biçimde başlamış olup en geç müracaatlar 15 gün içinde yani 12 Kasım 2021 tarihine kadar tamamlana bilecektir.

Başvuru yapacaklar için başvurular yukarıda gösterilen tarihler içinde üniversitenin resmi web adresi üzerinden temin edilecek forma istediğimiz belgelerin de eklenmesi sonucu rektörlüğe istediğimiz belgelerin iletilmesi yolu ile yapılacaktır.

Genel Başvuru Şartları Nelerdir

Türk Vatandaşı olan, Kamu haklarından mahrum bulunmayan, adaylar içinde alımlar yapılacaktır.

Erkek adaylar için askerlikten muaf olan, minimum lise (ön lisans- lisans – yüksek lisans) mezunu olan, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik yahut yaşlılık aylığı almıyor olan personel temini yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu