Başvurular

Kamu Üniversitesi 10 Büro Personeli ve Güvenlik Görevlisi Alımı 2022

Kamu Üniversitesi 10 Büro Personeli ve Güvenlik Görevlisi Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Kamu Üniversitesi 10 Büro Personeli ve Güvenlik Görevlisi Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Kamu Üniversitesi 10 Büro Personeli ve Güvenlik Görevlisi Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Kamu Üniversitesi 10 Büro Personeli ve Güvenlik Görevlisi Alımı

Kamu Üniversitesi 10 Kamu Personeli Alımı

Kamuya personel alımları kapsamı içinde iş ilanları kamu ilan sayfası üzerinden yayınlanmaya sürdürmekte. Yayınlanan son kamu personeli alımı ilanına göre İzmir Bakırçay Üniversitesi aracılığıyla kamu personeli temin edileceği bilgisi verildi.

Yayınlanan resmi ilanda İzmir Bakırçay bünyesine memur alımı yapılacak. Alımı yapılacak memur unvanının niteliği 2 büro personeli alımı, 6 destek personeli alımı ve 2 güvenlik görevlisi alımı olmak üzere toplam 6 kamu personeli alımı yapılacak.

Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı Şartları

Özel Güvenlik ile alakalı herhangi bir ön lisans programından mezun olma şartı aranmaktadır.

Temizlik Destek Personeli Alım Şartları

Temizlik görevini yapmaya engel olacak sağlık sorunu bulunmama şartı ile alım yapılacaktır.

Bahçıvan Destek Personeli Alım Şartları

Alanında kayıtlı olarak minimum 1 yıl işinde uzman olma, Seracılık Eğitim Sertifikasına sahip olma şartı aranmaktadır.

Büro Personeli Alım Şartları

Herhangi bir lisans programından mezunu olma ve MEB onaylı Bilgisayar Programcılığı sertifikasına sahip olma şartı aranıyor.

Engelli Büro Görevlisi Alım Şartları

Herhangi bir ön lisans programı mezunu olma ve bilgisayar işletmeni belgesine sahip olmak gerekiyor.

Başvuru Nasıl Yapılır

Başvuru yapma isteyen adaylar başvurularını şahsen yahut posta yolu ile gösterilen tarihler içinde mesai saatleri içinde İzmir Bakırçay Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Gazi Mustafa Kemal Mahallesi, Kaynaklar Caddesi Seyrek, Menemen, İZMİR adresine başvurular yapılacaktır.

Başvurular bu ilan yayınlandıktan sonra 15 gün içinde gösterilen biçimde yapıla bilecektir. Son başvuru tarihi 28 Ekim 2021 dir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu