Başvurular

Kamu Üniversite Konukevi 12 Kamu Personeli Alımı İş İlanları 2022

Kamu Üniversite Konukevi 12 Kamu Personeli Alımı İş İlanları 2022, iş başvuruları bölümünde Kamu Üniversite Konukevi 12 Kamu Personeli Alımı İş İlanları ile ilgili bilgi aktaracağız. Kamu Üniversite Konukevi 12 Kamu Personeli Alımı İş İlanları ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Kamu Üniversite Konukevi 12 Kamu Personeli Alımı İş İlanları

Üniversite Konukevi Kamu Personeli Alımı İş İlanları

Açıklanan 12 kadroya alım 11 kişi temizlik personeli ve 1 kişi sıhhi tesisatçı olarak ilan edilmiştir. Şırnak Üniversitesi adı altında istihdam edilmek üzere 12 işçi alımı yapıyor.

12 Personel Alımı İçin Başvuru Şartları;

Temizlik görevlisi alımı başvuru şartları; Ortaöğretim (lise ve dengi) mezunu olmak. Temizlik görevinin devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri önüne geçeri bulunmamak. İhtiyaç halinde vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlamak. Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak. 2020 KPSSP94 puanı minimum 60 olmak. Son başvuru tarihi saygınlığıyla 35 yaşını doldurmamış olmak.

Teknisyen alımı başvuru koşulları; Ortaöğretim kurumlarının tesisat teknolojisi ve iklimlendirme alanı ve dallarından mezun olmak. 2020 KPSS94 puanı minimum 60 olmak.

Görevini yapmasına engel bir durumu bulunmamak.

Erkek adayların askerlik görevini yapmış olması askerlikle ilişiği bulunmaması, askerlikten muaf olması yahut askerlik çağına gelmemiş olması gerekmektedir.

Affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı yahut yüz kızartıcı suçlar işlememiş olmak. Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar işlememiş olmak.

12 Personel Alımı İçin Başvurular Ne Zaman Nasıl Yapılır;

Başvurular 13 Aralık 2021 tarihinde başlamış olup 27 Aralık 2021 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular sirnak.edu.tr adresi üzerinden online olarak yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu