Başvurular

Kamu Personeli Alımı Muğla Başvurusu 26-30 Temmuz 2022

Kamu Personeli Alımı Muğla Başvurusu 26-30 Temmuz 2022, iş başvuruları bölümünde Kamu Personeli Alımı Muğla Başvurusu 26-30 Temmuz ile ilgili bilgi aktaracağız. Kamu Personeli Alımı Muğla Başvurusu 26-30 Temmuz ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Kamu Personeli Alımı Muğla Başvurusu 26-30 Temmuz

Kamu personeli alım ilanları yapmaya sürdürmekte. Muğla Marmaris belediyesi daimi kamu işçi alımı yapılacağı açıklamaldu. Başvurusu 26-30 Temmuz 2021 tarihleri içinde alınacak.

Kamu Personeli Alımı İlanı

Marmaris belediyesi İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden 1 adet daimi kamu personeli alımı yapacağını dile getirdi. Adayların haftalık çalışma süreleri 45 saat olduğu altı çizildi. İlana göre Belediye daimi iş yeri hekimi alımı yapacağını dile getirdi.

Başvuru Şekli Yeri

Adaylar Başvurusunı Kemeraltı Mahallesi 95. Sokak No:1 Marmaris/MUĞLA adresine Başvuruda gerekli olan kurumun istediği belgeler ile birlikte şahsen müracaatların yapıla bileceği kurumca altı çizildi. Adaylar için başvuruda istediğimiz belgeleri eksiksiz ve nizami bir biçimde doldurulması gerektiği altı çizildi.

Başvuru Tarihleri

Adaylar başvurularını başvuru için gerekli belgeler ile birlikte gerçekleştire bileceği tarihler olarak Kurum aracılığıyla yapılan açıklamaya göre 26 Temmuzda başvurular başlamış olup 30 Temmuz 2021 tarihinde başvurular bitmiş bulunacağı açıklanmıştır.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Adaylar başvurularını gerçekleştirecekleri zaman nüfus cüzdanı fotokopisi, İkametgah belgesi, 1 adet vesikalık fotoğraf, sağlık raporu, askerlik durum belgesi, adli sicil kaydı ve diploma fotokopisi ve kurumun müracaat esnasında isteyeceği diğer belgeler ile birlikte müracaatların başvuru adresinde gerçekleştirileceği altı çizildi. Erkek adaylar için yapmış, muaf yahut tecilli olması gerekmektedir.

mugla-marmaris-kamu-personeli-alimi.jpg

Başvuru Şartları

Fakültelerin alakalı bölümünden mezun olmak, Marmaris il sınırları içinde ikamet ediyor olmak, vardiyalı yahut değişken çalışma saatlerine uymak, iş sağlığı ve güvenliği mevzuatına göre ayakta çalışmaya engel herhangi bir sağlık sorunu olmaması, Başvuru evrakları aday ile birlikte insan kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne elden şahsen teslim edilecektir. Muğla iline bağlı olan Marmaris belediyesi adı altında ikamet ediyor olmak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu