Başvurular

Kamu Personeli Alımı İş İlanları Yayınlandı! 461 Kadro Başvurusu Nasıl Yapılacak? 2022

Kamu Personeli Alımı İş İlanları Yayınlandı! 461 Kadro Başvurusu Nasıl Yapılacak? 2022, iş başvuruları bölümünde Kamu Personeli Alımı İş İlanları Yayınlandı! 461 Kadro Başvurusu Nasıl Yapılacak? ile ilgili bilgi aktaracağız. Kamu Personeli Alımı İş İlanları Yayınlandı! 461 Kadro Başvurusu Nasıl Yapılacak? ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Kamu Personeli Alımı İş İlanları Yayınlandı! 461 Kadro Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Kamu personeli alımı iş ilanları yayına girmesi ile birlikte başvuruları kabul etmeye başladı. 3 farklı ilanda 461 kişi kadrosu açıldı. Açılan bu kadrolara ilköğretim, ortaöğretim, önlisans ve lisans mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek.

Temizlik görevlisi, güvenlik görevlisi, çözümleyici, programcı, kameraman, tekniker, teknisyen ve zabıt katibi unvanlarında alım yapılacak. Her ilan başlığı mavi yazı ile verilmiştir. İlan başlıklarına tıklayarak o haberin detaylarına varabilirsiniz.

Yargıtay Başkanlığı 249 Personel Alımı İş İlanları

Başvuru yapacak adaylar minimum ilkokul mezun olması gerekiyor. 249 işçi alımı iş ilanları başvuruları başladı. Adaylar bu alıma nasıl başvuru yapacak. KPSS şartsız olarak İŞKUR başvurusu nasıl yapılacak. Noter kurası ile alım yaşanacaktir.

112 Güvenlik Görevlisi Alımı ve Teknik Personel Alımı Başvuru Şartları

Yargıtay kamu personeli başvuruları başladı. Memur olma genel şartlarını taşıması ve 18 yaşını tamamlamış olması gerekmektedir. Kurum adı altında mesleğini icra etmesine engel olacak zihinsel rahatsızlığı bulunmaması istenmektedir.

SGK emeklilik veya yaşlılık aylığı hükümlerine tabi olmaması gerekiyor. Çözümleyici, programcı, teknisyen, tekniker, kameraman adaylarının başvuru için son gün esas alınarak 36 yaşından gün almamış olması gerek. Koruma güvenlik görevlisi adaylarının aynı biçimde 31 yaşından gün almamış olması isteniyor.

100 Zabıt Katibi Alımı Lise Önlisans Lisans Başvuru Şartları
Yargıtay 100 kişilik zabıt katibi kontenjanı yayınlandı. 100 zabıt katibi alımı lise, önlisans ve lisans mezunları başvuru yapabilecek. Lise mezunu 20 kişi, Önlisans mezunu 60 kişi ve lisans mezunu 20 kişi olmak üzere toplam 100 kişi olarak Ankara istihdam yapıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu