Başvurular

Kamu Lise Önlisans Mezunu Kadrolu Memur ve Teknik Personel Alımı 2022

Kamu Lise Önlisans Mezunu Kadrolu Memur ve Teknik Personel Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Kamu Lise Önlisans Mezunu Kadrolu Memur ve Teknik Personel Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Kamu Lise Önlisans Mezunu Kadrolu Memur ve Teknik Personel Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Kamu Lise Önlisans Mezunu Kadrolu Memur ve Teknik Personel Alımı

Kamu lise önlisans mezunu memur alımı ilanları paylaşımı yaptı. İlana göre teknik işçi alımı ve zabıta memuru alımı olarak yapılacak. Yozgat İli Çayıralan Belediyesi atama yöntemi ile bu alımı gerçekleştirecek.

Zabıta Memur Alımı 2 kişi için başvuru şartları; Herhangi bir Ortaöğretim (Lise) programından mezun olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olması isteniyor.

Belediye Zabıta Yönetmeliğinin 13/A maddesinde bulunan özel şartlara göre zabıta memuru kadrolarına başvuru yapabilmesi için; tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde minimum 1.67 metre, kadınlarda minimum 1.60 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu içinde (+,-) 10 kilogramdan fazla fark olmamak. Boy ve kilo tespitleri Belediye aracılığıyla yapılacak.

Zabıta memuru kadrosu için sınavın yapıldığı tarihte otuz (30) yaşını doldurmamış olması isteniyor.

Tekniker alımı 1 kişi için başvuru koşulları; İnşaat, İnşaat Teknikerliği, İnşaat Teknolojisi Önlisans programlarının birinden mezun olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekiyor.

Başvuru Şekli ve Detayı

Adaylar 2 Ağustos 2021 tarihinden 6 Ağustos 2021 tarihleri içinde ve mesai saatleri içinde (08:00 – 12:00 / 13:00 – 17:00) Çayıralan İlçesi, Avcılar Mah. Atatürk Cad. No:8 ÇAYIRALAN/YOZGAT adresinde bulunan Çayıralan Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğü’ne müracaatlarını yapabileceklerdir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu