Başvurular

Kamu Kurumu 6790 TL Maaş Personel Alımı İş İlanı 2022

Kamu Kurumu 6790 TL Maaş Personel Alımı İş İlanı 2022, iş başvuruları bölümünde Kamu Kurumu 6790 TL Maaş Personel Alımı İş İlanı ile ilgili bilgi aktaracağız. Kamu Kurumu 6790 TL Maaş Personel Alımı İş İlanı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Kamu Kurumu 6790 TL Maaş Personel Alımı İş İlanı

İŞKUR kurumdışı iş ilanları ile Büyükşehir Belediye Başkanlığı işçi alımı dile getirdi. Kamu ilanı ile işe girecek insana 6790 TL maaş verilecek.

İBB Personel Alım İlanı

Yayınlanmış olan iş ilanına göre İstanbul Büyükşehir Belediyesi adı altında bulunan Hamidiye Kaynak Suları Kurumu adı altında çalıştırmak için yüksek maaş ile işçi alımı yapılacaktır.

Başvuru yapacak adaylar için yukarıda gösterilen kuruma 6790 TL maaş ile 2 daimi personel alınacak olup alımı yapılacak unvan ise Mekanik Bakım Personeli olduğu açıklanmıştır.

İBB Kariyer Başvurusu Online!

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar için başvurular online yapılacaktır. Online olarak https://kariyer.ibb.istanbul web adresi üzerinden başvurular tamamlana bilecektir.

Adaylar başvurularını 17 Ocak tarihinden bu yana yapmaya ekranlara gelecek olup en geç müracaatlar 1 hafta içinde 24 Ocak 2022 tarihi saat 23:59 a kadar yalnızca online yapa bileceklerdir.

Personel Alım Başvuru Şartları Nelerdir

Başvuru yapacak adaylar için personel alımları kapsamı içinde bazı şartlar aranıyor olup kurum aracılığıyla gösterilen şartlar ise sırasıyla şu biçimde açıklanmıştır;

MYO yahut liselerin teknik bölümlerinden mezun olma,

Meslek dalında minimum 3 en fazla 5 yıl işinde uzman olma,

Üretim hatlarındaki mekanik arızaların giderilmesi ve revizyonların yapa bilmesi,

ibb-kariyer-personel-alimi.jpg

3 farklı vardiya sistemiyle çalışa bilecek,

Düzenli, Disiplinli ve dikkatli olma,

Bedensel olarak çalışmasına engel rahatsızlığı yahut hastalığı bulunmama,
Başvuruda bulunacak erkek adayların ise askerliğini tamamlamış olması şartı ile başvurular tamamlanacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu