Başvurular

Kamu KPSS 60 Puanlı Devlet Personeli Alımı 2022

Kamu KPSS 60 Puanlı Devlet Personeli Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Kamu KPSS 60 Puanlı Devlet Personeli Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Kamu KPSS 60 Puanlı Devlet Personeli Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Kamu KPSS 60 Puanlı Devlet Personeli Alımı

Devlet Personeli alımı için yayına giren son iş ilanları ile kamu ya KPSS 60 puan şartlı yeni işçi alımı yapılacak. Yapılacak kamu personeli alımı için adayların 2020 KPSS puanı esas alınacak ve alınacak bireyler anlaşmali olarak istihdam edilecekler.

Kafkas Üniversitesi aracılığıyla yapılan ilan ile Üniversitenin Uygulama ve Araştırma merkezinde maaşları üniversite özel bütçe kalemlerinden karşılanacak ve KPSS puan sıralaması yapılarak anlaşmali işçi alımı yapılacak.

Kafkas Üniversitesi Boş Kadrolar ve Ünvanlar

Sağlık teknikeri olarak alınacak 1 ağız ve diş sağlığı teknikeri adaylarının KPSS den 60 puan almış olması, meslek yüksekokullarının Ağız ve Diş Sağlığı bölüm mezunu olanlar içinden alınacak.

Diş Tabibi olarak alınacak 1 kişi adaylarının diş hekimliği fakültesi mezun olası şartı bulunmakta.

Alınacak Personellerin 2020 KPSS P93 puanı esas alınacak, çeşitli KHK ile kamu görevinden çıkarılanlar başvuruda bulunamayacak.

Başvuru yapacak adayların son bir yılda herhangi bir kurumda anlaşmali personel statüsünde çalışmamış olması,

Personel adaylarına yapılacak olan arşiv araştırması sonucunun olumlu olması halinde atama işlemleri yapılacak.

Üniversite Personel Alımı Başvurusu

Üniversite işçi alımı başvuruları için şartları taşıyan adayların 03 Aralık 2021 tarihi ile 17 Aralık 2021 tarihleri içinde üniversitenin personel daire başkanlığına şahsen yahut posta yolu ile yapılması gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu