Başvurular

Kamu KPSS 60-65 puanla devlet memuru alımı ilanı 2022

Kamu KPSS 60-65 puanla devlet memuru alımı ilanı 2022, iş başvuruları bölümünde Kamu KPSS 60-65 puanla devlet memuru alımı ilanı ile ilgili bilgi aktaracağız. Kamu KPSS 60-65 puanla devlet memuru alımı ilanı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Kamu KPSS 60-65 puanla devlet memuru alımı ilanı

KAMU DEVLET MEMUR ALIMI KPSS 60-65 PUANLA;

Kamu kurum ve kuruluşlarında daimi ve iş güvencesi ile yerleşmek isteyenler için yeni ilanlar yayınlanıyor.

Açıktan atama yoluyla yapılacak olan kamu işçi alımı ilanında toplam 7 VHKİ, 1 tekniker ve 1 mühendis alımı yapılacağı açıklamaldu.

6 kadroluk Veri hazırlama ve kontrol işletmeni unvanına başvuruda bulunabilmek için adayların herhangi bir lise yahut dengi mezunu olması, KPSS puanı minimum 60 olması ve minimum B sınıfı sürücü belgesine sahip olması şartları aranmaktadır.

1 kadroluk Veri hazırlama ve kontrol işletmeni unvanına başvuruda bulunabilmek için adayların Kamu yönetimi, İşletme yahut İktisat bölümlerinden birinden mezun olması, bunun bunun yanında bilgisayar işletmenliği sertifikası yahut bilgisayar dersini gördüğünü belgelemesi, KPSS puanının minimum 65 olması ve minimum B sınıfı sürücü belgesinin olması şartları aranmaktadır.

1 tekniker alımı başvuruda bulunabilmek için adayların Bilgisayar teknolojisi ve programları bölümünden mezun olması, KPSS puanı minimum 60 olması ve minimum B sınıfı sürücü belgesine sahip olması şartları aranmaktadır.

1 kadroluk mühendis alımı unvanına başvuruda bulunabilmek için adayların İnşaat mühendisliği bölümü mezunu olması, bunun bunun yanında bilgisayar işletmenliği yahut bilgisayar dersini gördüğünü belgelemesi, KPSS puanı minimum 60 olması ve minimum B sınıfı sürücü belgesinin olması şartları aranmaktadır.

Ayrıca başvuruda bulunabilmesi için adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kamu mahrumiyetinin bulunmaması, kasten işlenen suçlardan dolayı 1 yıl ve üzerinde ceza almamış olması, askerlikle ilişiğinin bulunmaması şartları da aranmaktadır.

kamu-devlet-memur-alim.jpg

Adaylardan istenen belgeler ve başvuru:

20 Mayıs 2021 tarihinden 24 Mayıs 2021 tarihi mesai bitimine kadar başvuru süreci bulunmaktadır. Bu başvuru sürecinde adaylardan;

Nüfus cüzdanı ve fotokopisi,

Diploma aslı ve fotokopisi,

ÖSYM sitesinden alınacak KPSS sonuç belgesi,

Askerlik beyanı,

Görev için engeli olmadığına dair beyanı,

2 adet biyometrik fotoğraf,

Sürücü belgesi aslı ve fotokopisi,

Bilgisayar işletmenliği sertifikası yahut dersi gördüğüne dair transkript,
Hangi kadroya başvuracağına dair dilekçe ile birlikte Erzurum Köprüköy Belediyesi resmi internet sitesinden indirilecek olan başvuru formunun da doldurulması gerekmektedir. Başvuru formu ve hazırlanan evraklar şahsen, e-posta yahut iadeli taahhütlü posta yoluyla başvuru yapabileceklerdir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu