Başvurular

Kamu KPSS 50-55-60-65 Puanlarıyla Kamu Personeli Alımı İlanları 2022

Kamu KPSS 50-55-60-65 Puanlarıyla Kamu Personeli Alımı İlanları 2022, iş başvuruları bölümünde Kamu KPSS 50-55-60-65 Puanlarıyla Kamu Personeli Alımı İlanları ile ilgili bilgi aktaracağız. Kamu KPSS 50-55-60-65 Puanlarıyla Kamu Personeli Alımı İlanları ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Kamu KPSS 50-55-60-65 Puanlarıyla Kamu Personeli Alımı İlanları

Kamu düşük KPSS puanları ile kamu personeli alımı ilanları yayınlandı. Adaylar ilan durumlarına göre KPSS 50-55-60-65 puanlarıyla başvuru yapabilecek. Alım İtfaiye eri, mühendis, tahsildar, tekniker, zabıta memuru ve veri hazırlama kontrol işletmeni branşlarında yapılacak.

Osmaneli Belediye Başkanlığı Türkiye genelinden bu alımlara başvuru kabul edecektir.

Tahsildar alımı kişi; Lisans düzeyinde eğitim veren Üniversitelerin İşletme Fakültesi Bölümü mezunu olması isteniyor.

Zabıta alımı 2 kişi; Lisans düzeyinde eğitim veren üniversitelerin işletme fakültesi bölümü mezunu olması ile birlikte B sınıfı ehliyet istenmektedir.

İtfaiyeci alımı 2 kişi; herhangi önlisans bölümlerinden mezun olabileceği gibi spor bilimleri fakültesi spor yöneticiliği bölümünden mezun olmak ve B sürücü ehliyeti olması gerekiyor.

Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Alımı 2 kişi; fakültelerin İşletme yahut maliye bölümü mezunu olmak, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar işletmeni sertifikasına sahip olmak yahut bitirdiği okulun ders müfredatında bilgisayarla alakalı ders aldığını belgelemesi gerekiyor.

Tekniker alımı 1 kişi; elektrik ön lisans bölümünden mezun olması ve minimum B sınıfı sürücü belgesi sahibi olması gerekmektedir.

Mühendis alımı 2 kişi; mühendislik fakültelerinin Çevre Mühendisliği ve inşaat mühendisliği bölümünden mezun olması gerekiyor. Adayların minimum B sınıfı sürücü belgesi sahibi olması isteniyor.

Başvurular Nasıl Alınacak?

Kamu personeli alımı için adaylar 9 Temmuz 2021 ile 14 Temmuz 2021 tarihleri içinde (mesai saatleri ) müracaatlarını yapacaktır. Şahsen yahut posta yolu ile başvuru kabul edilecek. Ayrıca elektronik ortamda başvuru alınacak. Zabıta ve itfaiyeci alımlarında Bilecik Osmaneli Belediyesine şahsen başvuru istenmektedir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu