Başvurular

Kamu İlanları: En Az İlkokul Mezunu 14 sürekli işçi alımı 19-23 Nisan 2022

Kamu İlanları: En Az İlkokul Mezunu 14 sürekli olarak işçi alımı 19-23 Nisan 2022, iş başvuruları bölümünde Kamu İlanları: En Az İlkokul Mezunu 14 sürekli olarak işçi alımı 19-23 Nisan ile ilgili bilgi aktaracağız. Kamu İlanları: En Az İlkokul Mezunu 14 sürekli olarak işçi alımı 19-23 Nisan ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Kamu İlanları: En Az İlkokul Mezunu 14 sürekli olarak işçi alımı 19-23 Nisan

Kamu ilanları için başvurular başladı. En az ilkokul mezunu adaylar içinden 14 süreli işçi alımı yapılacağı açıklamaldu.

Alım ünvanları olarak antrenör, teknisyen, marangoz, servis elemanı, elektronik montörleri, elektrikçi, çaycı, büro işçisi, bilgisayar bakımcısı ve aşçı verildi.

Afyonkarahisar Sandıklı Belediye Başkanlığı sürekli olarak işçi alım kadroları açarak başvuruları kabul etmeye başladı.

Başvurusu Türkiye İş Kurumu üzerinden elektronik olarak yapılacak.

Başvurular başlamış olup 23 Nisan 2021 tarihi bitimine kadar yapılacak. çalışma adresi olarak Sandıklı Belediyesi Hüdai Kaplıcaları İşletme Müdürlüğü İktisadi olarak açıklanmıştır.

Genel Başvuru şartları olarak minimum ilköğretim mezunu olması, askerlik görevini yapmış, muaf yahut tecilli olması, herhangi bir kamu işletmesinden emekli aylığı almıyor olması, kamu kurumlardan engeli olmaması ve Afyonkarahisar da ikamet ediyor olması talep edilmiştir.

Diğer şehirlerde olanların başvurusu alınmayacak.

Adaylar İŞKUR ilanları bölmesine girerek şehir olarak Afyonkarahisarı seçmesi ve işveren yerine kamu yazarak bu ilanların tamamına ulaşabilirler.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu