Başvurular

Kamu Hastanesi 23 Memur ve Personel Alımı Başvuru Şekli 2022

Kamu Hastanesi 23 Memur ve Personel Alımı Başvuru Şekli 2022, iş başvuruları bölümünde Kamu Hastanesi 23 Memur ve Personel Alımı Başvuru Şekli ile ilgili bilgi aktaracağız. Kamu Hastanesi 23 Memur ve Personel Alımı Başvuru Şekli ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Kamu Hastanesi 23 Memur ve Personel Alımı Başvuru Şekli

Kamu Hastanesi Memur ve Personel Alımı

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi anlaşmali kamu personeli alımı yapacağını resmi gazete üzerinden kamu iş ilanları kapsamı içinde yayınlandı. Yayınlanan ilanda 23 işçi alımı bilgisi verildi.

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi sağlık personeli alımı yapıyor. İlana göre 12 sağlık teknikeri, 3 hemşire, 5 büro personeli, 2 Çözümleyici yani sistem programcısı ve son kez 1 adet de programcı olmak üzere toplamda 23 personelin alınacağı açıklanmıştır.

Kamu Hastanesi Personel Alım Başvuru Şekli

Başvuru yapmak isteyen adaylar için Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi işçi alımı ilanına başvurular Üniversitenin Personel Daire Başkanlığı 215/A numaralı ofise şahsen başvurular yapılacaktır.

Başvuruda gerekli olan evrakların eksiksiz ve doğru bir biçimde kuruma şahsen iletilmesi yolu ile müracaatlar tamamlanacaktır.

Başvuru tarihleri ise başvurular bu ilan yayına girdiği tarih itibari ile alınmaya başlanmış olup en geç müracaatlar 31 Aralık 2021 içinde mesai saatleri içinde yapıla bilecektir.

Kamu Hastanesi Personel Alım Ortak Şartları

Başvuru yapacak adayın kamusal haklarından mahrum olmaması,

18 yaşını tamamlamış olması,

KPSS puan durumu itibari ile 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından istediğimiz taban puana sahip olma,

İlan yayın tarihi itibari ile gerekli belgelere sahip olma,

Vardiya usulü çalışma yöntemine uygun olma,

Başvuru kılavuzunda bulunan özel şartları taşıma,

En son adayların askerlikten muaf olması şartı aramaktadır.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu