Başvurular

Kamu Hastanesi 121 Sağlık Personeli alımı ve Memur Alımı 2022

Kamu Hastanesi 121 Sağlık Personeli alımı ve Memur Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Kamu Hastanesi 121 Sağlık Personeli alımı ve Memur Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Kamu Hastanesi 121 Sağlık Personeli alımı ve Memur Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Kamu Hastanesi 121 Sağlık Personeli alımı ve Memur Alımı

Kamu Hastanesi Sağlık Personeli Alımı ve Memur Alımı Duyurusu

Atatürk Üniversitesi adı altında istihdam edilmek üzere kamu işçi alımı yapacağını ilan etti. Resmi gazete üzerinden yayımlanan ilanlarına göre 3 eczacı, 10 Hemşire, 2 psikolog, 8 sağlık teknikeri 6 röntgen teknisyeni alımı ile birlikte toplam 121 sağlık personeli alımı ve memur alımı yapıyor.

Özel Şartlar;

Sağlık teknikeri alımı için adayların Yükseköğretim Kurumlarının Fizyoterapi programı mezunu olmak, 3. Basamak Üniversite Hastanesinde 3 yıl çalışmış ve işinde uzman olmak ve belgelendirmek.

Anestezi teknikeri olarak başvuru yapacak adayların Yükseköğretim Kurumlarının Anestezi Programı Mezunu Olması gerekmektedir.

Hemşire alımı olarak başvuru yapacak adayların Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik Bölümünden mezun olmak. Üniversite Hastanesinde 3 yıl çalışmış ve işinde uzman olmak ve belgelendirmek.

Eczacı alımı için Eczacılık Fakültesi Mezunu Olmak.

Sağlık teknikeri İlk ve Acil Yardım Teknikeri unvanında başvuru yapacak adayların Yükseköğretim Kurumlarının İlk ve Acil Yardım programı mezunu olmak. Belgelendirmek kaydıyla 3. Basamak Üniversite Hastanesi Acil Yardım Kliniğinde minimum 3 yıl işinde uzman olmak.

Röntgen teknisyeni alımı için adayların Sağlık Meslek Liselerinin Röntgen Teknisyenliği Bölümü Mezunu Olmaları gerekmektedir.

Sağlık teknikeri alımı için Yükseköğretim Kurumlarının Diş Protez Teknolojisi Programı bölümü mezunu olmak. Adayların KPSS93, KPSSP94, KPSSP3 puanlarıyla alınacaktır.

Sağlık Personel Alım Başvuru Şekli

Başvurular 19 Kasım 2021 tarihinde başlamış 3 Aralık 2021 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü, Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığı ve Veteriner Fakültesi Dekanlığı Erzurum adresine şahsen gidilip yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu