Başvurular

Kamu Evlendirme Memuru ve Düz Memur Alımı İş İlanları Başvurusu 2022

Kamu Evlendirme Memuru ve Düz Memur Alımı İş İlanları Başvurusu 2022, iş başvuruları bölümünde Kamu Evlendirme Memuru ve Düz Memur Alımı İş İlanları Başvurusu ile ilgili bilgi aktaracağız. Kamu Evlendirme Memuru ve Düz Memur Alımı İş İlanları Başvurusu ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Kamu Evlendirme Memuru ve Düz Memur Alımı İş İlanları Başvurusu

Kamu Yerel Yönetimler Genel Müdürlüğü üzerinden paylaşımı yaptığı ilanda yeni istihdamlar yaptığı görülmektedir. Evlendirme memuru ve düz memur alımı ilanına kimlerin nasıl başvuru yapacağı sunuldu. Bu ilana Türkiye genelinden başvuru kabul edilecektir.

İzmir Karaburun Belediyesi bu alımları gerçekleştiriyor.

Başvuru Genel Şartları

Evlendirme memuru alımı lisans kamu yönetimi, iktisat yahut işletme bölümlerinin birinden mezun olması gerekmektedir.

Düz memur alımı Lisans Kamu Yönetimi, İktisat yahut İşletme bölümlerinin birinden mezun olması ve Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar işletmeni sertifikası sahibi olmak yahut mezun olduğu okuldan bilgisayar dersi gördüğünü belgelemesi gerekmektedir.

Erkek adaylar için askerliğini yapmış muaf yahut tecilli olması gerekmektedir.

Hastaneden alınacak raporla görevini yapmasına vücut ve zihinsel engeli olmaması isteniyor.

Kamu personeli seçme sınavı KPSS’den minimum 60 puanı yer alıyor olması gereklidir.

Kamu kurum ve kuruluşlarından çıkarılmamış olma şartı yer alıyor.

Başvuru Şekli, Tarihi ve Adresi

Adaylar başvurularını 16 Ağustos 2021 tarihinden 18 Ağustos 2021 tarihleri içinde ve mesai saatleri içinde (08:30 – 12:30 / 13:30 – 17:30) müracaatlarını yapabileceklerdir.

Adaylardan istenen belgeler elektronik ortamda belediye personel@karaburun.bel.tr adresine, şahsen yahut iadeli taahhütlü posta yoluyla Merkez mahallesi Başkomutan Atatürk Caddesi No:4 Karaburun/İzmir adresine göndermeleri gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu