Başvurular

Kamu Depo Görevlisi Alımı Sınavsız Başvurusu İsttelkom İŞKUR’da 2022

Kamu Depo Görevlisi Alımı Sınavsız Başvurusu İsttelkom İŞKUR’da 2022, iş başvuruları bölümünde Kamu Depo Görevlisi Alımı Sınavsız Başvurusu İsttelkom İŞKUR’da ile ilgili bilgi aktaracağız. Kamu Depo Görevlisi Alımı Sınavsız Başvurusu İsttelkom İŞKUR’da ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Kamu Depo Görevlisi Alımı Sınavsız Başvurusu İsttelkom İŞKUR’da

İSTTELKOM (İstanbul Elektronik Haberleşme ve Altyapı Hizmetleri) kurumunun paylaşımı yaptığı iş ilanına göre daimi nitelikte hizmet etmek üzere 2 depo görevlisi alımı İŞKUR ilanı ile açıklanmıştır. Başvuruda bulunacaklar için başvurular online yapılacaktır. Hafta içi 5 gün hizmet edecek işçi alımı yapılacak.

Memur İlanına Başvurular Nasıl Yapılacak

İşçi olmak isteyen adaylar için bu ilana başvurular online olarak yapılacaktır. Online dışı yapılan başvurular (şahsen yahut posta yolu ile) kabul edilmeyecektir. Başvurular kariyer.ibb.istanbul adresi üzerinden başvurular yapıla bilecektir.

Başvuru yapacaklar için başvurular 3 Aralık 2021 tarihi itibari ile alınmaya başlanmış olup en geç müracaatlar 17 gün içinde yani 20 Aralık 2021 tarihine kadar saat 23:59 a kadar yapıla bilecektir.

Memur Alımı Şartları

Memur olmak isteyen adaylar için memur alımına üniversitenin gerekli bölümlerinden mezun olma şartı aranıyor,

Ehliyet durumu itibari ile minimum B sınıfı ehliyet belgesine sahip olması gerekiyor,

Mal kabulü esnasında ürün raf sistemine hakim ve fiziksel olarak çalışma engeli bulunmama,

Excel kullana bilen adaylar içinden,

ERP önceden kullanmış yahut yatkınlığı olan bir kişi,

isttelkom-personel-alimi.jpg

En son adaylarda iyi düzeyde MS Office bilgisayar programlarına egemen olan ve bunları kullana bilen bireyler içinden bu ilana alımlar içinden yapılacaktır.

Başvurular öz geçmişin iletilmesi yolu ile yapılacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu