Başvurular

Kamu Daimi 17 Yardımcı Personel Alımı Başvurusu 21-25 Eylül 2022

Kamu Daimi 17 Yardımcı Personel Alımı Başvurusu 21-25 Eylül 2022, iş başvuruları bölümünde Kamu Daimi 17 Yardımcı Personel Alımı Başvurusu 21-25 Eylül ile ilgili bilgi aktaracağız. Kamu Daimi 17 Yardımcı Personel Alımı Başvurusu 21-25 Eylül ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Kamu Daimi 17 Yardımcı Personel Alımı Başvurusu 21-25 Eylül

Kamu Kurumuna 17 Daimi Yardımcı Personel Alımı Duyurusu

Arnavutköy Belediye Başkanlığı daimi kadrolarda işçi alımı başvurularını almaya başlandı.

Başvuru Yeri ve Tarihi

Arnavutköy Belediyesi adı altında çalıştırılmak üzere daimi Operatör işçi alımı (17 kişi) Alımı yapılacağı açıklanmıştır. Daimi operatör işçi, yardımcı personel, inşaat mühendisi, Temizlik işçisi olarak çalışmak isteyen adaylar için başvuru adresi Atatürk Mah. Ömür Sok. No:7/2 Arnavutköy / İstanbul adresine başvuru yapması istenmektedir. 21-25 Eylül 2021 tarihleri içinde başvuruları yapılabilir.

Başvuru Şartları

Çalışmak isteyen adaylar Arnavutköy Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne başvurmaları ve bunun yanı sıra SK. KHK hükümleri 696 ya tabi olmaları istenmektedir.

İstenilen özelliklerde herhangi bir yaş sınırı olmayıp 17 farklı bölümlerde işçi alımı yapılacağı açıklanmıştır.

Başvuru için İstenilen Belgeler ve Çalışma Saatleri

Arnavutköy Belediyesi’nde yalnızca daimi operatör alımı için istediğimiz E ve G sınıfı ehliyet sahibi olmaları istenmektedir. Çalışma saatleri olarak herhangi bir bilgi verilmemiştir.

arnavutkoy-belediye-kamu-personeli-alimi-ilanlari.jpg

Başvuru Mülakat Bilgileri

Başvuruda bulunacak adayların direkt Genel Müdür Sinan Kadıbey’ den bilgi alabilir yahut 0212 685 0568 numaralı telefondan irtibat kurabilirler. E mail adresi info@arasarnavutköy.com.tr olarak ta iletişim kurabilirler.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu