Başvurular

Belediye 10 Zabıta Memur Alım Başvurusu 2022

Belediye 10 Zabıta Memur Alım Başvurusu 2022, iş başvuruları bölümünde Kamu Bülten; Belediye 10 Zabıta Memuru Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Kamu Bülten; Belediye 10 Zabıta Memuru Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Belediye 10 Zabıta Memur Alım Başvurusu 2022

Kamu Personel Alımı Duyurusu

Kumluca Belediyesi paylaşımı yaptığı kılavuza göre Kamu Personeli Sınavından (KPSS) minimum 60 puan ile 5 Lisans düzeyinde ve 5 Ön lisans düzeyinde mezun olan 10 Zabıta Memuru alımı dile getirdi.

Memur Alımı Başvuru Özel Şartları

İlan edilen unvanlar için mezun olunan okul itibari ile öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle alakalı olarak 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanın karşısında gösterilen P3 ve P93 puan çeşitlerinden minimum 60 olması gerekmektedir. Daha önce çalıştığı kamu kurumlardan disiplinsizlik yahut ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.

Tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde minimum 1,67 metre, kadınlarda minimum 1,60 metre boyunda olmak, 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu içinde (+,-) 10 kg’dan fazla fark olmaması gerekir.  Adayların sınavın yapılacağı tarihte 30 yaşını doldurmamış olması gerekir.

Başvuru Esnasında Adaylardan İstenilen Belgeler

Belediyenin internet sayfasında bulunan başvuru formu, Nüfus cüzdanı aslı yahut fotokopisi, diploma aslı yahut e-devlet’den barkotlu biçimde mezuniyet belgesi, yabancı okullar için YÖK’ten denklik belgesi, ÖSYM sitesinden KPSS sonuç belgesi, sürücü belgesi yahut fotokopisi, 3 adet biyometrik fotoğraf, görevini devamlı olarak yapmaya engel durumu olmadığına dair beyan, erkek adaylar için e-devlet’den askerliğe ilişkisi olmadığına dair belge istenmektedir.

Devlet Personel Alımı Başvuru Yeri ve Tarihleri

Adaylar, sözlü ve uygulama sınava katılabilmek için kılavuzda yazılan başvuru belgelerini 14 Şubat 2022 ile 16 Şubat 2022 tarihleri içinde posta yolu ile yahut Merkez Mah. Halil Çıvgın Cd. No:5 Kumluca/ Antalya adresinde Kumluca Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne adayın kendisi müracaat ederek teslim etmeleri gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu