Başvurular

Kamu Belediye 6 Bin TL Maaşla 27 Sosyal Hizmet, Memur ve Tahsildar Alımı 2022

Kamu Belediye 6 Bin TL Maaşla 27 Sosyal Hizmet, Memur ve Tahsildar Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Kamu Belediye 6 Bin TL Maaşla 27 Sosyal Hizmet, Memur ve Tahsildar Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Kamu Belediye 6 Bin TL Maaşla 27 Sosyal Hizmet, Memur ve Tahsildar Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Kamu Belediye 6 Bin TL Maaşla 27 Sosyal Hizmet, Memur ve Tahsildar Alımı

Kamu Sosyal Hizmet, Memur ve Tahsildar Alımı Duyurusu

Bafra Belediye kamu işçi alımı yapacağını dile getirdi. İlana göre belediye adı altında istihdam edilmek üzere sosyal hizmet personeli, mühendis, şehir bölge plancısı, memur, tahsildar,  zabıta memuru alımı yapacağını ilan etti.

Başvuru Şartları;

Adayların görevini yapmasına sağlık sorunu, beden engeli yahut başka bir engeli bulunmaması gerekmektedir.

Başvuru Özel Şartları;

Adayların 2021 KPSS sınavına girmiş olmaları gerekmektedir, zabıta memuru alımı için adayların zabıta olmaya herhangi bir engeli bulunmaması gerekmektedir, erkle adayların 1.67 boyunda olması kadın adayların 1.60 boyunda olmaları gerekmektedir. KPSS P3 puan türünden minimum 70 puan almış olan adaylar başvuru yapa bilecektir.

Adayların 20 yaşını doldurmuş olması 30 yaşını doldurmamış olmaları gerekmektedir.

tahsildar-alimi-veznedar.jpg

Öğrenim Şartları

Mühendis alımı için adayların üniversitelerin elektrik mühendisliği lisans programlarından mezun olmaları, üniversitelerin çevre mühendisliği lisans programlarından mezun olmaları, üniversitelerin makine mühendisliği lisans programlarından mezun olmaları gerekiyor.

Üniversitelerin inşaat mühendisliği lisans programlarından mezun olmaları, üniversitelerin şehir ve bölge planlama lisans programlarından mezun olmaları, üniversitelerin mimarlık lisans programlarından mezun olmaları gerekmektedir.

Memur alımı için adayların basın yayın iletişim bilimleri siyaset bilimi ve kamu yönetimi, yerel yönetimler lisans bölümlerinden birinde mezun olmaları gerekmektedir.

Başvuru Tarihi ve Şekli

Başvurular 1- 15 Ekim içinden Samsun Bafra Belediyesinin resmi internet sayfası üzerinden yapabileceklerdir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu