Başvurular

Kamu Belediye 5320 TL Maaşla Zabıta, İtfaiyeci ve Düz Memur Alımları 2022

Kamu Belediye 5320 TL Maaşla Zabıta, İtfaiyeci ve Düz Memur Alımları 2022, iş başvuruları bölümünde Kamu Belediye 5320 TL Maaşla Zabıta, İtfaiyeci ve Düz Memur Alımları ile ilgili bilgi aktaracağız. Kamu Belediye 5320 TL Maaşla Zabıta, İtfaiyeci ve Düz Memur Alımları ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Kamu Belediye 5320 TL Maaşla Zabıta, İtfaiyeci ve Düz Memur Alımları

Kamu Belediye 5320 TL Maaşla Zabıta Memuru, İtfaiye Eri ve Düz Memur Alımı Duyurusu

Giresun Alucra Belediyesi adı altında istihdam edilmek üzere farklı unvanlarda personel ve düz memur alımı yapacağını ilan etti. İlana göre 1 memur, 1 V.H.K.İ, 2 zabıta memuru alımı ve 2 itfaiye eri alımı yapacağını ilan etti. Türkiye genelinden başvuru kabul edecek.

Başvuru Şartları;

Adayların Türkiye vatandaşı olup kamu haklarından mahrum bulunmamaları gerekmektedir, Türk ceza kanununun 53. Maddesinde gösterilen suçları işlememiş olmaları gerekmektedir.

Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı yahut bedensel engeli bulunmamak şartlarına sahip adaylar başvurularını rahatlıkla yapabileceklerdir.

Başvuru Özel Şartları

KPSS P3 puana türünden minimum 55 puan almak, adayların önceden çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik yahut ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak, İtfaiye Eri unvanında başvur yapacak adaylar için sağlık yönünden kapalı mekan, dar alan ve yükseklik gibi fobisi olmamak kaydıyla itfaiye teşkilatının çalışma şartlarına uygun olmaları gerekmektedir.

30 yaşını doldurmamış olmak, zabıta memuru alımı için erkek adayların minimum 1,67 kadın adayların ise minimum 1,60 boyunda olmaları gerekmektedir. Adaylarda bu başvuru özel şartları aranmaktadır.

Başvuru Şekli ve Tarihi

Başvurular 13 Ekim 2021 tarihinde başlamış olup 15 Ekim 2021 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular Mesudiye Mah. Hürriyet Cad. No: 272 Alucra/Giresun adresinde yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu