Başvurular

Kamu Belediye 5278 TL Maaşla Memur Zabıta İtfaiyeci Alımı 2022

Kamu Belediye 5278 TL Maaşla Memur Zabıta İtfaiyeci Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Kamu Belediye 5278 TL Maaşla Memur Zabıta İtfaiyeci Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Kamu Belediye 5278 TL Maaşla Memur Zabıta İtfaiyeci Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Kamu Belediye 5278 TL Maaşla Memur Zabıta İtfaiyeci Alımı

Türkiye genelinden başvuru kabul gören işçi alımı ilanı yayınlandı. Kamu kurumlarında istihdam edecekler için yeni kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi. Yayınlan ilanda Tefenni Belediye Başkanlığı memur alımı, itfaiyeci alımı ve zabıta memuru alımı yapılacak. Alınacak personellerin toplam 4 adet olduğu altı çizildi.

Unvanlar sırasıyla 1 adet memur, 1 adet zabıta memuru ve 2 adet itfaiye eri alımı olmak üzere toplamda 4 adet memur alımı yapılacaktır.

Özel Şartlar

Başvuru yapacak adaylar için başvuru yapacağı unvanın gerektirdiği öğrenim şartını taşıma, 2020 yılı Kamu Personel Seçme Sınavından gerektirdiği KPSS puanına sahip olma şartları aranmaktadır.

Zabıta ve İtfaiye için erkeklerde minimum boy şartı olarak1.67 metre boyunda olmak ve 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu içinde 10 kilogramdan fazla fark olmaması ve minimum  sınıf sürücü belgesine sahip olanlar içinde alım yapılacaktır.

Öğrenim Şartları Neler

Memur: maliye, muhasebe ve maliye yahut maliye muhasebe bölümlerinden herhangi birinden minimum lisans mezunu olmak gerekiyor.

Zabıta Memuru: işletme, iktisat yahut kamu yönetimi bölümlerinden herhangi birinden lisans mezunu olmak gerekiyor.

İtfaiye Eri: herhangi bir ön lisans mezunu olmak gerekmektedir.

Genel Şartlar

Başvurular 3 değişik yöntemde yapılacaktır.

Online müracaat etmek isteyenler için online başvurular başvuru kılavuzunda gösterilen mail adresi üzerinden online olarak elektronik ortamda yapılacaktır.

Şahsen yahut posta yolu ile yapılacak müracaatlar Tefenni Belediye Başkanlığı (Yokuş Mah. Burdur Cad. No: 2 Tefenni / Burdur) adresine istediğimiz belgelerin iletilmesi ile yapılacaktır.

Başvurular 11 Kasım 2021 tarihi itibari ile alınmaya başlanacak olup en geç müracaatlar 15 Kasım 2021 tarihinde mesai saatleri içinde yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu